PARK VE BAHÇELERE BURUCU
AK Parti’de milletvekili aday adayı olan Tuğba Burucu, yapılan yeni atamalar sonucunda Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı oldu. Burucu, geçen dönem Büyükşehir Belediyesi’nde Bilgi İşlem'de bölümünde görev yapıyordu. Burucu daha sonra Mezarlıklar Şube Müdürlüğüne gönderilmişti.

Serdivan çocuk kütüphanesi açıldı Serdivan çocuk kütüphanesi açıldı

Öte yandan Burucu'nun yeni görevine başladığı öğrenildi. 

Tuğba Burucu
GENÇLİK VE SPOR'A BAYRAKTAR
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Büyükşehir Belediye eski Başkanı Zeki Toçoğlu döneminde de Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı görevinde bulunan Orhan Bayraktar, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atandı. Büyükşehir Basketbol takımının bir dönem başkanlığını yapan Bayraktar, atama sonrasında yeni görevine başladı.

Orhan Bayraktar
İTFAİYEYE SELAMET
Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde Başkan Yusuf Alemdar, kadrosunu kurmaya devam ediyor. Başkan Alemdar, Tuğba Burucu ve Orhan Bayraktar'ın ardından İtfaiye Dairesi Başkanlığı'nda da görev değişikliğine gitti. Alemdar, İtfaiye Dairesi Başkanlığı'na Vedat Selamet'i getirdi. Selamet, eski başkan Zeki Toçoğlu döneminde belediyede çeşitli görevlerde yer almıştı.

Vedat Selamet