PARTİLİLERE DUYURULDU

Katılımcıların çoğunluğunun 18 ile 25 yaşlarında gençlerden oluşması gözlerden kaçmadı. BBP Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar ve yönetim kurulu üyelerinin İlçe Başkanlarının hazır bulunduğu törende Geyve İlçe Başkanlığına Mehmet Peker’in atandığı partililere duyuruldu.

TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARI

Cengiz Bayar, tören öncesi yaptığı konuşmasında; “BBP Sakarya İl Teşkilatı olarak 11 İlçemizde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. Geyve İlçemizde bunlardan biriydi Ticari hayatında başarılı olan Mehmet Peker Kardeşimizin Aynı Başarıyı Siyasette de göstereceğinden kaygı duymadığım için kendisini ilçe başkanlığına atadım. Allah’ım yar ve yardımcısı olsun. Kalan 5 İlçemizde de çalışmalarımız çok yakın bir zaman içerisin de bitecek. Bunları da kamuoyunda paylaşacağız.

b5a11321-55d8-430e-963f-76c1a05e50cd

KAYITLARINI YAPACAĞIZ
Bu gün burada yüzü aşkın vatandaşımızı partimize kayıtlarını yapacağız. Her birine parti rozetlerimizi takdim edeceğiz. Merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda Genel Başkanımız Mustafa Desteci’nin önderliğinde parti çalışmalarımız aralıksız sürdürüyoruz. Bu gün ise bu çalışmaların karşılığını bulmak bizleri mutlu ediyor. Gençlerimize yapmış olduğumuz çağrının da karşılığını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti.

0c237ba6-7479-4508-a0f7-ddd3af87d2d5

GÖREV VE SORUMLULUK
Gençlerimizin partimize katılımı bu mutluluğumuzu daha arttırmaktadır. Sakarya İl Teşkilatımız başta olmak üzere tüm ilçe teşkilatlarımızda Gençlikten Sorumlu Başkan atayacağız. İl Başkanlığımızda ise Gençlerden sorumlu Teşkilat Başkanı olacak. Gençler artık sadece parti bayrakları asan kongrelerde sadece alkış tutan değil partimiz çalışmalarında görev ve sorumluluklarda alacaklar” diyerek Yeni Başkana ve yeni katılım sağlayan parti üyelerine teşekkür etti.