Başkan Tever'den vekillere ziyaret Başkan Tever'den vekillere ziyaret

YAVUZ LİSTEDE

7 Ekim'de gerçekleştirilen AK Parti'nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresinde MKYK listesinde yer alarak yeniden MKYK Üyesi ve Seçim İşleri Başkanı seçilen Ali İhsan Yavuz, yerel seçim çalışmalarının hızla devam ettiğine belirterek,"Bizler için durmak yok" dedi.

BÜYÜK COŞKU

Kongre sonrasında açıklama yapan Ali İhsan Yavuz, "Dün büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz 4. Olağanüstü Büyük Kongremizde Divan başkanlığı ve akabinde şahsıma MKYK ile MYK üyeliği tevdi eden Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkürlerimi arz ediyorum" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ali İhsan Yavuz, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, "Katılımlarıyla kongremizi şereflendiren değerli misafirlerimize, bütün gün bizlerle mesai harcayan basın mensuplarına, heyecan ve coşkularıyla gücümüze güç katan teşkilatımızın her bir ferdine çok teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

HİZMET BELEDİYECİLİĞİ

Yavuz, çalışmalara hızla devam ettiklerini belirterek, "Milletimize hizmet etme aşkının verdiği motivasyonla çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde büyükşehirlerimiz başta olmak üzere bütün şehirlerimizi hizmet belediyeciliği ile buluşturmaya kararlıyız. Bizler için durmak yok" dedi.