SAPANCA, GEYVE VE PAMUKOVA
14 Mayıs seçimleri öncesinde sahada adım atmadık yer bırakmayan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, son olarak Geyve, Pamukova ve Sapanca’yı ziyaret etti. Sapanca ilçesinde Rüstempaşa Mahallesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Bayraktar, Camicedit ve Çayiçi Mahallelerinde de vatandaşlarla bir araya geldi. Akşam yemeğinde Sapanca Tokatlılar Derneğinin misafiri olan Bayraktar, Geyve’de ise Pazar yeri esnafına hayırlı işler dileklerini iletirken ilçe merkezinde de esnafları ziyaret etti. Bayraktar son olarak ise Pamukova’da kahvehane buluşmalarına katıldı. Bayraktar’a ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanları ve belediye başkanları ile ilçe teşkilatı yöneticileri de yoğun katılım gösterdi. 
ltfi_bayraktar2

TÜRKİYE YÜZYILI
Sakarya’nın dört bir yanında vatandaşlarımızla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimleri öncesinde Türkiye Yüzyılı’nı anlatıyoruz. Bu şehir AK Parti kurulduğu günden bu yana Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize en yüksek desteği her zaman vermiştir. Bugün de bu gerçek değişmeyecektir. Sakaryalı hemşehrilerimizin kalbindeki Erdoğan sevgisini bir takım masalarda kurulan geçici ittifaklar asla bozamayacaktır” dedi.
ltfi_bayraktar3

"EN GÜZEL CEVABI VERECEĞİZ"
Bayraktar son olarak ise şunları kaydetti: “AK Kadrolar hemşehrilerimizle her vesile ile bir araya geliyor, gece gündüz sahada onların dertleri ile hemhal oluyoruz. Gencinden yaşlısına, emeklisinden öğrencisine kadar halkımızın isteklerini dinliyor, kendilerine partimizin politikalarını anlatıyoruz. Bu millet liderinden de davasından da vazgeçmez. 14 Mayıs’ta Sakarya’dan vereceğimiz yüksek ses ile Türkiye’nin tökezlemesini bekleyenlere en güzel cevabı vereceğiz” diye konuştu. 
ltfi_bayraktar4

ltfi_bayraktar5

ltfi_bayraktar6

ltfi_bayraktar8

ltfi_bayraktar7