PLATOYA DÖNÜŞTÜ
Bu hasatla birlikte vadi adeta dev bir fotoğraf platosuna dönüştü. Türkiye’nin dört bir yanından ve Sakarya’dan misafirler, bu hasadın güzelliğine şahitlik etmek için vadiye geliyor. Morun her tonunu barındıran bahçede çekilen yüzlerce fotoğraf, unutulmaz bir hatıra olarak kayıtlara ekleniyor.

3-668
3 MİLYON ŞİFALI BİTKİ
69 kilometrelik Sakarya Botanik Vadisi’nde biberiye, mentol nanesi, kekik, aronya, defne, akasya, ıhlamur ve kuşburnu gibi 21 farklı tıbbi ve aromatik toplam 3 Milyon 171 bin 876 adet bitki yer alıyor. Milyonlarca bitkinin hasat edildiği devasa bahçede lavanta hasadından sonra biberiye ve kediotu için işlem başlayacak.

Arifiye Öğretmen Lisesi  mezunları İstanbul’da buluştu Arifiye Öğretmen Lisesi mezunları İstanbul’da buluştu

2-754
LABORATUVARLARDA İŞLENECEK
Büyükşehir Belediyesi iştiraki Fidan AŞ’nin güçlü ve profesyonel kadrosu tarafından işlenerek sabuna, uçucu yağlara, parfüme, esansa ve şifalı ürünler dönüştürülen tıbbi bitkiler Sakarya’nın dört bir yanında Şifaevi ve BELPAŞ mağazalarında satışa sunuluyor.

1-1011
Büyükşehir Belediyesi FİDAN A.Ş ve SERA A.Ş görevli kadrosu ayrıca bu ürünleri farklı internet mağazalarından ve uygulamalardan vatandaşların kapısına kadar ulaştırılıyor.

7-241

6-294

5-405

4-544