VOLEYBOL TURNUVASI

Kocaali Açmabaşı mahallesinde düzenlemen turnuvayla ilgili organizasyon komitesi adına açıklamalarda bulunan Batıkan Zorbey Turgut ve Usame Akbıyık şu ifadeleri kullandılar., "Kocaali ilçesi Açmabaşı mahallesinde “Şehit Mehmet Sarı” anısına  voleybol turnuvası düzenleniyoruz. İlçe tarihinde ve bölgede  en iddialı turnuvaların geçmişte Açmabaşı Mahallesinde yapıldığını ifade eden organizasyon komitesi, Açmabaşı mahallesi “Taner Kara Spor sahasında yapılacak turnuva “Şehit Mehmet Sarı” adına düzenliyoruz.

PHOTO-2023-06-14-13-09-06 (2)

YENİ SPOR TESİSİ

Köyümüzde yapılan turnuva 25 yıldır geleneksel bir spor organizasyonu olarak sürdürüyoruz. Bu yönüyle komşu ilerde, İlimizde ve ilçelerde tek olan voleybol turnuvası spor organizasyonu olarak  ilimizin bir değer olduğuna inanıyoruz. Geçmiş yıllarda köy statüsündeyken yaz aylarında Bölgesel takımlarının katılımıyla Açmabaşı köyü voleybol turnuvası düzenlendiğini hatırlatan organizasyon komitesi ,"Artık turnuvalarımıza komşu  İllerden ve ilçelerden voleybol takımları katılım sağlıyorlar.

PHOTO-2023-06-14-13-09-06 (1)

STANDARTLARA UYUYOR

Bölgemizde yapılan geleneksel turnuvalarımız için daha iyi şartlarda yararlanabileceğimiz spor alanlarına sahibiz. Ayrıca Köyümüzde şehidimiz var. Şehidimiz  Mehmet Sarı adını böylesi anlamlı organizasyonlarla yaşatmak görevimiz."

PHOTO-2023-06-14-13-09-06 (3)

SON BAŞVURU 24 HAZİRAN

Organizasyon komite yaptığı çağrıda Kocaali Açmabaşı Mahalesinde düzenlenecek “Şehit Mehmet Sarı” Voleybol Turnuvasına katılmak isteyen takımların son başvuru tarihi olan 24.06.2023 gününü dikkate almalarını ifade ettiler.