AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz başkanlığında 'Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı' gerçekleştirildi. AK Parti Genel Merkezi'nde dün gerçekleştirilen toplantıya il seçim işleri başkanları, il SKM başkanları, il eğitimcileri, il hukukçuları katıldı. Yaklaşık dokuz saat süren toplantıda 14 Mayıs'ta yapılması öngörülen seçim sürecine ilişkin yapılacaklar ele alınırken katılımcıların dile getirdiği soru, görüş ve öneriler üzerine uzun uzun müzakereler yapıldı. Toplantının sonunda katılımcılara teşekkür eden Yavuz "Erdoğan karşıtlığı üzerinden bir araya gelmiş söyledikleri laftan öteye gidemeyen, her gün başka pazarlıkların masaya geldiği bir muhalefet ile karşı karşıyayız. Ancak biz masa siyaseti değil hizmet siyaseti yapıyoruz. Biz gücümüzü liderimizden ve davamıza olan inancımızdan alıyoruz. Bizlerde bu inanç oldukça seçim zaferi de kaçınılmaz olacaktır" dedi.

AK Parti'den itirazlara yanıt gecikmedi: "Hiçbir engel yoktur!" AK Parti'den itirazlara yanıt gecikmedi: "Hiçbir engel yoktur!"

Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı2Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı1Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı3