"TÜRKİYE İNŞA ETTİK VE DEVAM EDİYORUZ"
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, seçim sürecini ve Türkiye Yüzyılı vizyonunu hakkında açıklamalarda bulundu. “AK Parti’nin yaklaşım biçimleri daima milletin lehine bir perspektiften olmuştur” diyen Dizer, “Biz sınıflandırmaları, etiketleri, ötekileştirmeleri aşarak bu günlere geldik. Hepimiz büyük Türkiye resminin bir rengiyiz. Dünyanın tekdüzeleştiği, ötekileştirmelerin, ırkçılıkların nirvanaya ulaştığı günümüzde biz toplumumuzun her kesimini kendi mecrasında, kendi kimliğini koruyarak yeni Türkiye’yi inşa ettik ve etmeye devam ediyoruz. Kadınlarımızın, çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımızın hiç fark etmez her birinin kendilerini toplum içerisinde en iyi şekilde ifade etmesini sağlayacak yollar açıyoruz. Bunu bir şarkı gibi düşünün, hepimiz bu güzel şarkının bir notasıyız” dedi.
adnan_dizerrrr2

"VERDİĞİMİZ MÜCADELELERİN MEYVELERİNİ TOPLUYORUZ"
“Kadınları ve gençleri nesneleştiren her türlü anlayışın karşısındayız” diyen Dizer sözlerini şöyle sürdürdü: “Özgün rolleriyle, bilgi, beceri, yetenek ve iradeleriyle her biri toplumumuzun öznesidir. Biz kavramları konuşurken idraklerimize biçilmiş rolleri reddediyoruz. Ayrıca bunlar söz konusu olduğunda değerlerimizi asla göz ardı etmiyoruz. Milletimizi millet yapan değerler ve inançlar etrafında hakkaniyetli bir yaklaşım sergiliyoruz.Kadınlarımız ve gençlerimiz bugün aktif siyasette rol alıp, aynı zamanda iş hayatı ve girişimcilik gibi alanlarda etkili bir rol üstlenebiliyorsa bunda AK Parti’mizin vizyoner yaklaşımının önemli bir payı var. Siyasette, kültürde, sanatta, sporda, ekonomide, hukuk alanında verdiğimiz mücadelelerin meyvelerini topluyoruz.”
adnan_dizerrrr3

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan: "Kulak asmıyoruz" Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan: "Kulak asmıyoruz"

"MİLLETİMİZDEN YANA HİÇBİR ŞÜPHEMİZ YOK"
14 Mayıs seçimleri ile ilgili de konuşan Dizer, “Bizim milletimizden yana hiçbir şüphemiz yok. Hamdolsun daha önce söylediğim gibi milletimizin teveccühü çok yüksek. Ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim:Birileri kaostan beslenerek milletimizin huzurunu ve refahını bozmak için ne gerekiyorsa yapıyor.Taşıma suyla döndürdükleri değirmenleriyle, boş meydanlarda uğradıkları hüsranları çeşitli senaryolarla örtbas etmeye çalışıyorlar.Anketlerde gördükleri acı tabloyla adeta kontrolü kaybetmiş gibi davranıyorlar.Milletimizin 21 yıldır tarihin karanlık çöplüğüne gönderdiği ayrımcılığı kaşıyarak bir gerilim ortamı yaratmak istiyorlar.6’lı masa diye yola çıkanların daha sonra HDP (Yeşil Sol Parti) ile olan birliktelikleri ve dahası kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklar ne kadar doğru adımlarla yürüdüğümüzü gösteriyor.Recep Tayyip Erdoğan kaybetsin de ne olursa olsun diye pozisyon alanlar sayesinde kimlerin sevindiği, kimlerin el ovuşturduğuna lütfen bir bakalım. Kandil ve Pensilvanya bu seçimden medet umuyor.Milletimiz her şeyin farkında. Her türlü değerimizi çiğneyen, milletin geleceğini karanlık odaklarla pazarlık meselesi yapan bu zihniyete karşı gereken cevabı 14 Mayıs’ta milletimiz verecek.Biz eser siyasetine, milletimizin sevgisine, Türkiye Yüzyılı idealimize sımsıkı sarılıp yolumuza doğru zaman doğru adam diyerek devam ediyoruz.”
adnan_dizerrrr4

"BİZE İNANIN, BİZ YALNIZCA SİZE İNANIYORUZ"
Dizer son olarak ise şunları kaydetti: “Türkiye’nin geçmiş yüzyılında 21 yıllık serüvenimizi, gelecek yüzyılda nice başarılarla taçlandıracağız.Türkiye Yüzyılı iddiasını boşuna ortaya atmadık.Biz önüne hedefler koyan, önündeki hedefleri tek tek hayata geçiren bir anlayışa sahibiz.Bugünkü kazanımlarımızın hepsi 21 yıllık büyük bir mücadelemizin meyveleridir.Cumhurbaşkanımızın açıkladığı müjdeler bu milletin dua ve destekleriyle hayata geçti.Ama burada büyük bir millet ve cesur bir lider var.İşte bu birlikteliği bozmak isteyenlere gelin 14 Mayıs’ta en güzel cevabı sandıkta verelim.Biz sizin oyunuza değil, gönlünüze talibiz.Gelin gönül gönüle verelim, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 13. Cumhurbaşkanı, AK Parti’mizi birinci parti yapalım.Bize inanın, biz yalnızca size inanıyoruz.” 
adnan_dizerrrr9adnan_dizerrrr8adnan_dizerrrr7adnan_dizerrrr6adnan_dizerrrr5