TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantıya 16 İlçe Başkanının yanı sıra İl Yürütme Kurulu Üyeleri ve Teşkilat Birim Yöneticileri katıldı. Yerel seçimler sonrası istişarelerini sürdürdüklerini, tahlillerini yapmaya devam ettiklerini ifade eden İl Başkanı Yunus Tever, “31 Mart seçimlerini hep birlikte geride bıraktık. Milletimiz kullandıkları oylarıyla iradelerini sandıkta beyan ettiler. Bu süre zarfında tüm teşkilatlarımızla sahada var gücümüzle, tüm emeğimizle çalıştık. Sandık kurullarımızdan Mahalle Başkanlarımıza, Adaylarımızdan İlçe yönetimlerimize, sahada görev alan Kadın Kollarımızdan Gençlik Kollarımıza kadar tüm dava ve yol arkadaşlarımıza bir kez daha çalışmaları ve emekleri için teşekkür ediyorum.

Ak Toplantı (4)

KAPSAMLI ÇALIŞMA

Artık seçim sonrası gündemlerimizle baş başayız. Genel Merkezimizin ilgili kurullarınca seçim sonuçları değerlendiriliyor. Biz de Sakarya’da tüm ilçelerimiz için kapsamlı bir ön çalışma hazırladık ve sunduk. Detaylı bir şekilde tüm ilçelerimizdeki analizlerimize devam ediyoruz. Adaylarımız ve teşkilatlarımızla istişare ediyor ve oy düşüşünün yerel nedenlerini enine boyuna analiz etmeye devam ediyoruz. Milletimizin taleplerini de, vermek istediği mesajı da, tenkitlerini de aldık.

Ak Toplantı (3)

BEKLENTİLERİN FARKINDA

AK Parti siyasi hayatımızın en tecrübeli ve en güçlü partisidir. Liderimiz dünya siyasetinin en tecrübeli, bilge lideridir. Milletimizin talepleri doğrultusunda, partimizin geleneklerine, hareketimizin kurucu esaslarına ve davamızın prensiplerine uygun şekilde gereken süreçleri de ilgili kurullarımızca yöneteceğiz. Daha çok çalışacağız, daha çok mücadele edeceğiz. Milletimizin her kesimine ulaşmaya, toplumun beklentilerine cevap verecek politikalar geliştirmeye durmadan devam edeceğiz. Eksikliklerimizin ve milletimizin beklentilerinin farkındayız.

Ak Toplantı (2)

TAVİZ VERMEYECEĞİZ

Büyük bir davanın temsilcileri olduğumuzun şuuruyla önümüzdeki dönemi yeni bir şahlanışın dönüm noktası hâline getireceğiz. Birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermeyeceğiz. Suret-i Hak’tan gözüküp de davamıza zarar verenleri de asla görmezden gelemeyiz. Kim ne derse desin, AK Parti; bu ülkenin, bu milletin partisi olmayı, kendi insanımızla birlikte gönül coğrafyamızdaki yüz milyonların umudu olmayı sürdürecektir. Allah'ın izni, aziz milletimizin takdiriyle daha nice yıllar boyunca ülkemiz için şehirlerimiz için çalışmaya, eser ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi. Toplantı, karşılıklı görüş alışverişleri sonucu sona erdi.

İktidar krizin bedelini esnafımıza ödetmek istiyor İktidar krizin bedelini esnafımıza ödetmek istiyor

Ak Toplantı (1)Ak Toplantı (5)