BİRLİK VE BERABERLİK

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında muhtarları ağırladı. Düzenlenen programa Kaymakam Günhan Yazar, Belediye Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu, ilçe kurum müdürleri, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ve muhtarlar katıldı. Gerçekleşen programda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

ERENLER’DE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI (1)

TEŞEKKÜR

Toplantıda ilk olarak konuşan Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, “Öncelikle 19 Ekim tarihini Muhtarlar Günü ilan eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, bugün bizleri misafir eden Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’a ve vaktini bizlere ayırarak günümüzü tebrik eden Erenler Kaymakamımız Günhan Yazar’a teşekkür ediyorum” dedi.

ERENLER’DE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI (2)

TEBRİK ETTİ

Dernek Başkanı Şaban Süleyman, “Erenlerimizde hizmet almayan mahallemiz yok, muhtar olarak veya vatandaş olarak sıkıntı yaşadığımız bir devlet kurumumuz da yok. Hep daha iyi nasıl olabilir, neler yapabiliriz diye çalışıyoruz. Bir ve beraber oldukça Erenler için her şey daha güzel olacak inşallah. Bu duygular ile birlikte tüm muhtar arkadaşlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

ERENLER’DE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI (3)

19 EKİM

Toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ise, “Saat ve zaman mefhumu gözetmeden vatandaşlarımız ve mahallelerimiz için emek veren, mücadele eden siz değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten dileklerim ile kutluyor ve tebrik ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Erenler’imiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ERENLER’DE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI (5)

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Başkan Fevzi Kılıç, “İlçemiz genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Görev süremiz boyunca geride kalan süreçte ilçemizde alt ve üstyapı, doğalgaz, kültür ve sanat çalışmaları başta olmak üzere birçok çalışmayı hayata geçirdik. Şuanda baktığınızda Erenler’imizin her bir köşesinde bir ekip var, bir çalışma var. Daha güzel, daha yaşanılabilir Erenler için hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

ERENLER’DE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI (6)

MUHTARLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Erenler Kaymakamı Günhan Yazar ise, “Öncelikle her bir muhtarımızı selamlıyorum. Siz kıymetli muhtarlarımızla sık sık görüşüyoruz ama bugün sizlerin bu güzel ve anlamlı gününü tebrik etmek amacıyla bir araya geldik. Hem gününüzü tebrik edelim hem de belediyemizin ve kaymakamlığımıza bağlı kurumların çalışmalarını istişare edelim istedik. Toplantımız hayırlara vesile olsun” ifadelerini kullandı.

ERENLER’DE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI (4)