BBP Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar, yönetim kurlu üyeleri ve İlçe Başkanlarıyla birlikte SATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen A.Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ı makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.  
Cengiz Bayar ve beraberindekiler ilk ziyaretlerini SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’a yaptı. BBP Sakarya İl Başkanı Bayar; “SATSO şehrimizin en büyük meslek örgütü ve sivil toplum kuruluşu. Şehrimizin sorunlarının çözümünde önemli rol oynamaktadır. Büyük Birlik Partisi olarak şehrimizin sorunlarının çözümünde iş birliğine hazırız. Akgün Altuğ’u yeni başkanlık dönemi için kutluyorum. Kendisine ve yönetimine görevinde başarılar diliyorum” dedi. 
A. Akgün Altuğ ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek; “İl Başkanı Cengiz Bayar, yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Başkanlarına ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde bir seçim süreci yaşadık ve SATSO’nun yeni dönemi için çalışmaya başladık. Bizim sevdamız Sakarya’dır. Üyelerimizden aldığımız güç ile hem onların sorunlarına çözüm bulacak hem de şehrimiz için çalışacağız. Tüm paydaşlarımızla birlikte şehrin geleceğine yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.
Cengiz Bayar ve beraberindekiler A. Akgün Altuğ’un ardından Meclis Başkanı Erdem Ercan’ı makamında  ziyaret ederek SATSO Meclis Başkanlığı görevinde başarılar dilediler