BÜYÜKŞEHİR MUTFAĞI
Büyükşehir'in kendine ait tesislerinde, alanında uzman personelleri Sakaryalılar için en lezzetli çikolataları bizzat kendi mutfağında üretiyor. Satışlar ilk olarak şehrin belirli noktalarında kurulan "Çikolata Evi" ofislerinde başladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, satışın merkezi olacak Ofis Sanat Merkezi'ndeki (OSM) işletmeyi de kısa bir süre önce hizmete açtı.

1-912
BELPAŞ işletmeciliğinde kapılarını açan "Nehir Çikolata" merkezi, en özel ve lezzetli ürünlerin satışına başladı. BELPAŞ yönetiminde Büyükşehir mutfağında hazırlanan en lezzetli ürünler, uygun fiyatlara vatandaşlara sunuluyor.

17-27
MODERN VE GÖZ ALICI
Modern iç dekorasyonu, göz alıcı vitrinleriyle çikolatanın en görkemli satış ofisi olan işletmede alışveriş yapan vatandaşlar, ayrıca burada tadım yapıp çay-kahve sohbeti için hizmet alabiliyor. Ayrıca, mekân içindeki camekan vitrinlerde Büyükşehir'in özel ürünleri sergileniyor. Belediye eliyle üretilen truff, dökme ve dolgulu çikolata çeşitleri henüz ilk günlerde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Kurban Bayramı öncesinde Nehir'i ziyaret eden vatandaşlar, seçtikleri ürünleri özel ambalaj seçenekleriyle temin ediyor ve bayram hazırlıkları için burayı tercih ediyor.

2-679
3 ÇEŞİT ÇİKOLATA
3 çeşit çikolata grubunun içinde kuru meyve işlemeli ve parçacık dökümlü çikolatalar yer alıyor. Vatandaşlar bu işletmede çikolatalarını taleplerine göre farklı sunumlarla, çeşitli ambalajlarla temin edebiliyor. Yoğunluğun bayramdan sonra artarak devam etmesi bekleniyor.

8-185UYGUN FİYATA EN KALİTELİ ÜRÜN
Büyükşehir'den yapılan açıklamada, "En tatlı bayramlar artık Büyükşehir'imizle yaşanıyor. Büyük emeklerle ortaya çıkardığımız Nehir markamızla vatandaşlarımıza harika bir lezzet sunduk. Akla gelen tüm çeşitlerde ürettiğimiz çikolatalarımızı Ofis Sanat Merkezi'nde açtığımız Nehir Çikolata işletmemizde vitrine çıkardık. Ürünlere ilgi gösteren ve bu markaya sahip çıkan Sakarya'mıza minnettarız. En özel ve kaliteli çikolataları en makul fiyat garantisiyle sunuyoruz. Bayram öncesi herkesi bu lezzeti tatmaya, bayram hazırlığını Nehir'le yapmaya davet ediyoruz" denildi.

7-223