Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaretinin ardından sosyal medya hesabından müjdeyi duyuran Başkan Ekrem Yüce, Bakan Uraloğlu’nun Kampüs-Çarşı etabının yatırım programına alınmasına yönelik işlemlerin başlatılmasının gündeme alındığını kaydetti.
rayli_sistem3

65 yaş üstü de parası olmayan da  bu otobüsleri kullanabiliyor 65 yaş üstü de parası olmayan da bu otobüsleri kullanabiliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ziyaret
Başkan Ekrem Yüce, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaretinin ardından şu paylaşımları yaptı: “Bugün Milletvekillerimiz Murat Kaya ve Ertuğrul Kocacık, Geyve Belediye Başkanımız Metin Atalay ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdülkadir Uraloğlu’nu Ankara’da ziyaret ettik. Şehrimizdeki çalışmalarımıza, yatırım ve hizmetlere ilişkin bilgiler verdik. Raylı sistemlerle ilgili hazırlıklarımızı paylaştık. Ulaştırma Bakanlığımıza ve ilgili birimlerine teşekkür ediyoruz.
rayli_sistem2

Kampüs-Çarşı etabı yatırım programına alınıyor
Sayın Bakanımız Kampüs-Çarşı etabının yatırım programına alınması için işlemlerin başlatılmasını gündeme aldı ve Sakarya’mıza selamlarını iletti. Yaşadığımız bu güzel gelişmenin şehrimize, hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Şehrimize yakın ilgi gösteren Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdülkadir Uraloğlu’na ve şehrimizdeki projelerin gerçekleşmesine destekleriyle güç katan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a, Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya’ya teşekkür ediyorum. Sakarya için çalışmaya, eser ve hizmetlerle şehrimizi yarınlara hazırlamaya devam!”