BAŞARILAR DİLEDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi’ni ziyaret etti. İlk olarak SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, SAÜ Teknokent Genel Müdürü Dr. Yakup Köseoğlu, Teknopark İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Yerebakan, Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu ile SAÜ’de düzenlenen programda buluşan Yüce, daha sonra üniversite öğrencileriyle buluştu. Türkiye’nin Otomobili TOGG ile programlara katılan Başkan Yüce, öğrencilerle görüştü, sınavlarında başarılar diledi.

Başkan Özen’den Mevlid Kandili mesajı Başkan Özen’den Mevlid Kandili mesajı

8-184

İŞ BİRLİĞİ VURGUSU

SAÜ Rektörü Prof. Dr. Al, Teknopark İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yerebakan ve heyetlerin de yer aldığı programda Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarına ilişkin bilgiler paylaşan Yüce, bilimsel çalışmalara çok önem verdiklerini ifade ederek, iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Başkan Yüce, “Yerel yönetimler olarak bilimin yuvası olan üniversitelerimizle iş birliğini çok önemsiyor, bu doğrultuda adımlar atıyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte de bu birlikteliğimiz devam edecek” dedi.

7-222

BÜYÜK POTANSİYELE SAHİP

Yüce, daha sonra öğrencilerle buluştu. Türkiye’nin otomobili TOGG’a büyük ilgi gösteren öğrencilere sınavlarında başarılar dileyen Yüce, memleketine dönecek öğrencilere hayırlı yolculuklar temenni ederek, ailelerine selamlarını iletti. Yüce, ülkenin geleceğini şekillendirecek gençlerin büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Başarı, elbette sadece sınavlardaki başarılarla sınırlı değildir. Kendinizi sürekli olarak geliştirmek, yeni fikirler üretmek ve takım çalışmasına önem vermek de başarıyı beraberinde getirir. Siz de yeteneklerinizi, bilginizi ve yaratıcılığınızı kullanarak TOGG gibi büyük projelerde yer alabilir, ülkemizin teknolojik dönüşümüne katkı sağlayabilirsiniz” diye konuştu.

6-2705-3674-4813-5852-6631-891