Genç ve ekibini tebrik eden, başarı dileklerini ileten Başkan Yüce, şampiyonluğun mutluluğunu yaşamaya devam ettiklerini, aynı zamanda yeni sezon öncesi hazırlıkları da yakından takip ettiğini dile getirdi.

ekrem_yuce_sakaryaspor2

Tebrik etti

Sakaryaspor’un olağan kongresinde yeniden kulüp başkanlığına seçilen Cumhur Genç ve yönetimini tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, karşılaşılan zorluklara karşın hak edilen bir şampiyonluk yaşadıklarını belirterek, “Şükürler olsun, bu yıl şehir olarak beklediğimiz kupaya kavuştuk. Sakarya bir spor şehri. Sakaryaspor, mazisi nice başarılarla dolu, yetenekli isimlerin yetiştiği, futbol kültürü kitaplara konu olan bir kulüp. İnşallah geçmişteki bu başarılar yeniden yakalanacak, Sakaryaspor yeniden Türk futboluna adını altın harflerle yazdıracak. Camiamızın büyüklüğünü, taraftarlarımızın yeşil-siyah renklere olan sevgisini ve şehir olarak kenetlendiğimizde Allah’ın izniyle başaramayacağımız hiçbir şeyin olmadığını biliyoruz. Her birinize başarılar diliyorum” dedi.

ekrem_yuce_sakaryaspor3

Bulunduğu yerin favorisi Sakaryaspor’dur

Yüce, “Çocukluk sevdamız, sevinç ve heyecanımızı süsleyen Sakaryaspor’un şampiyonluğu ile geçtiğimiz yılı tamamladık. Sakaryaspor her zaman bulunduğu ligin favorisidir. Bu yıl da taraftarlarımızın desteği, camiamızın birlikteliği ve şehrimizin katkısı ile takımımız yine şehrimizin yüzünü güldürmeye devam edecek” ifadelerini paylaşarak, yeni sezonda da takımın yanında olacağının altını çizdi. Genç ise Sakaryaspor’a sunduğu tüm destekler için Başkan Yüce’ye teşekkür etti.