VATANDAŞLARI DİNLEDİ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ferizli Gölkent’te vatandaşlarla bir araya geldi. Gölkentlilerin isteklerini dinleyen Başkan Yüce, hizmet müjdelerini sıraladı.

2-556
Gölkent’te grup yolunun yenilenmesi programa aldıklarını belirten Başkan Yüce, yenileme çalışmalarının Adatepe’ye kadar uzatılacağını da ifade etti. Kot farkından dolayı oluşan sorun için SASKİ’ye talimatlarını verdiği Gölkent’te terfi merkezi inşa edeceklerini müjdeyen Başkan Yüce, Gölkentli gençler için top sahası ve sosyal tesis için de harekete geçeceğini açıkladı.

Seçim sonuçlarını kurban keserek kutladı Seçim sonuçlarını kurban keserek kutladı

8-148
Başkan Yüce, mahalle halkının büyük sevgisi ve meşalelerle karşılanırken ziyarette Yüce’ye Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç eşlik etti.

11-57
BAŞKAN YÜCE FERİZLİ’NİN YANINDA
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Yaklaşık 12-13 gün sonra önemli bir seçim var. Teşkilatlarımız gece gündüz demeden çalışıyor aynı şekilde Ekrem başkanımızda. Gölkent beklentileri yüksek bir mahallemiz. Bizlere destek olacağınıza inanıyoruz. Gölkent mahallemiz çok bekledi ama beklediğine değecek. Geçen yaz doğalgaz çalışmalarını tamamladık. Bu sene asfalt sezonu başladığında Gölkent Mahallemiz ve Ferizli’mizde en iyi şekilde yararlanacaktır” dedi. Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç ise, “Ben Gölkentliyim. Başkanımız Ekrem Yüce’ye hoş geldiniz diyorum. Ekrem Başkanımızın mahallemizin isteklerini sorunlarına çözüm olacağına ve mahallemizi daha güzel hizmetlerle buluşturacağına inanıyorum” dedi.

10-83
"ASFALTLANMAMIŞ YOL KALMAYACAK"
Tüm katılımcıları selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Bizim yürüyüşümüz yıllardır bellidir. Hizmet aşkıyla yürüyoruz. 4 sene geçti. Şehrimizin dört bir yanına hizmet götürdük. Göreve geldiğimiz ilk günlerde tüm ekibimle beraber 16 ilçemizde görüşmeler yaptık. Görüşmeler sonucunda öncelik sırasına göre hizmet programı yaptık ve işte bugünlerde hamdolsun Ferizli’de bütün yolların asfaltlamasını tamamlıyoruz. Daha bugün Ferizli Şehit Hacı Uzun Caddesinde asfalt çalışmasına başladık. Ferizli Gölkent grup yolunun yenilenmesini de programa aldık. İnşallah Gölkent’te ki asfalt çalışmamızı Adatepe’ye kadar uzatacağız. İnşallah Ferizli’mizde asfaltlanmamış yol bırakmayacağız” diye konuştu.

9-85
"BENİM İŞİM HİZMET"
Gölkentlilere müjdeler veren Başkan Yüce, “Gölkent’in evladı Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç kardeşimiz bana Gölkent’e gelmeden önce burada bir kanalizasyon sorunu olduğunu söyledi. Kot farkından dolayı terfi merkezine ihtiyaç duyduklarını belirtti. Hemen SASKİ’ye talimatlarımı verdim. İnşallah bu sorunu da kısa süre içerisinde çözeceğiz. Burada Gölkentli kardeşlerimizin sosyal tesis ve düğün salonu, gençler için top sahası gibi istekleri talepleri oldu. Bizler Gölkentli kardeşlerimizin yanındayız. Tüm talepleri karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Ben sizler için varım. Sizlerin bir kardeşiyim. Benim işim hizmet. Bundan sonrada inşallah hizmetlerimiz artarak devam edecek” ifadelerini kullandı.

7-179
"HAYALLER BİR BİR GERÇEK OLUYOR"
14 Mayıs’ta ki seçimleri işaret eden Başkan Ekrem Yüce, “14 Mayıs’ta mevlam bu vatana, bayrağa, millete sahip çıkanları başımızdan eksik etmesin. Yapılan yatırımları yıkmaya, hizmetleri dondurmaya gelenlere fırsat vermesin. Ülkemizde yıllardır hayal olan şeyler şimdi gerçek oluyor. Ülkemiz kendi gazını çıkartıyor kendi hanelerimizde kendi gazımızı kullanıyoruz. Artık yerli bir arabamız var. Tankımız, helikopterimiz, uçağımız, gemimiz yoktu hepsi hayaldi ve AK Parti iktidarında hepsi gerçek oldu. İnşallah daha fazlası da olacak. Tüm Gölkentli kardeşlerimizin 14 Mayıs’ta tarih yazacağına eminiz” diye konuştu.

6-221

5-301

4-395