Ertuğrul Kocacık kaydını yaptırdı Ertuğrul Kocacık kaydını yaptırdı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Nisan Pazar günü Akyazı Spor Kompleksi’nde gerçekleşen açılış töreni mitingine katılım gösteren tüm Sakaryalılara teşekkür etti.
miting_tesekkuru2
İl Başkanı Tever, vatandaşların 21 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı miting günü de bağrına bastığını ve tarihi bir gün yaşadıklarını ifade ederek, “Sakarya, 23 Nisan günü çifte Bayram yaşamıştır. Akyazılılar dünya lideri, mazlumların umudu, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı heyecan ve coşku içerisinde bağrına basarak, en iyi bir şekilde ağırlamıştır. Çok kısa bir süre zarfında tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak başta yollarda olmak üzere bu sevgi selini oluşturmamız,hemşehrilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveninin ve sevgisinin en net göstergesi olmuştur.Daha önceleri hep şehir merkezinde Demokrasi Meydanı’nda bu sevgi selini oluşturmuştuk. Her seçim döneminde bizlere çok büyük destek veren Marmara Bölgesi’ndeki ilçeler arasında her zaman birinci ilçe olan Akyazı’mıza bir sözümüz vardı. Bunu da büyük bir ilçe mitingi ile yerine getirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz.
miting_tesekkuru4
Resmi rakamlara göre açılış törenimize toplamda 40 Bin vatandaşımız katılım sağlamıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk günkü aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak mahallelerinden gelerek, açılış törenine katılanbaşta teşkilat mensuplarımız olmak üzere sivil toplum kuruluşlarımıza, ilgili bürokratlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza, basın mensuplarımıza ve tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sakaryalılar yine bir tarih yazmıştır.Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi Açılış Töreni ve Arifiye’de Altay Tankı’mızın orduya teslim töreni Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleşmiş oldu.Bizim siyasetimiz eser, icraat ve hizmet siyasetidir anlayışı bu vesileyle Sakarya’mızda bir kez daha vuku bulmuştur.Açılış törenine katılım, yaşanan coşku ve heyecan, Sakaryalı hemşerilerimizin Cumhur İttifakına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza duyduğu saygıyı ve teveccühü bir kez daha açıkça göstermiştir” dedi.
miting_tesekkuru5

miting_tesekkuru3