AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, bir dizi ziyaret için Ankara'ya gitti. Başkan Tever, Ankara'da 28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Lütfi Bayraktar, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya'yı da ziyaret etti. Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinden bulunan başkan Tever, misafirperverlikleri için teşekkür ederken başarı dileklerinde bulundu.

CHP'nin kurultay takvimi netleşti CHP'nin kurultay takvimi netleşti

F0R4mIUXoAAEEoT

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, ziyaretler ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden  yaptığı açıklamada, "AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte Sakarya Milletvekillerimizle bir araya geldik. Kıymetli Vekillerimize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Misafirperverlikleri ve kabulleri için kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.

BÜYÜK FOTO

Tever, "Sakarya’mıza hizmet etmek adına üzerimize düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeye devam edecek, sen ben demeden hep birlikte var gücümüzle çalışacağız, beraberce çok güzel işlere imza atacağız inşallah. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin" ifadelerine yer verdi.  

F0RiMN8WwAMmCfSF0RihDJXsAUc7sMF0Rhtl7WYAADgf0F0RgaTCXgAA4yk4F0Rf2xwXsAE4-viF0Rf2xwXsAE4-vi (1)F0R4mIYWcAMeJxW