AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Tever, 30 AğustosZafer Bayramı’nın 100. yıldönümü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında,kazanılan zafer ile Anadolu’nun ebediyen Türk yurdu haline geldiğini ifade etti.

Taşkısığı Mahallesi’nin içmesuyu hattı yenileniyor Taşkısığı Mahallesi’nin içmesuyu hattı yenileniyor

"ŞÜKRAN VE RAHMETLE ANIYORUM"
Bayramı tebrik eden Başkan Tever; “30 Ağustos Zaferi gibi bir gurur ve coşkuyu yaşamamıza vesile olan, ülkemizin bağımsızlığını, kalkınmasını ve modernleşmesini sağlayan, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

"BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN"
Şanlı mücadelenin gelecekte de ilham kaynağı olmaya devam edeceğini vurgulayan Tever, şu ifadelere değindi:
“Türk milleti, dün Çanakkale'de, İstiklal Harbi'nde, 15 Temmuz'da olduğu gibi bugün de ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir. Bu azim ve kararlılıkla askeri, siyasi ve iktisadi alanlarda gerçekleştirilen kazanımlarla ülkemizin bölgesindeki ve dünyadaki önemi daha da pekiştirilmiş küresel güç haline gelmesi yolunda büyük merhaleler kat edilmiştir. Bugün bizler de ecdadımızın mirasçısı olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak, milletimize daha güzel imkânlar sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bilinmelidir ki; 100 yıl önce olduğu gibi bugün de milletimizin birliğini, bütünlüğünü, huzur ve güvenliğini hedef alanları aynı cesaret ve kararlılıkla bertaraf etmeye devam edeceğiz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”