YATIRIMLAR ELE ALINDI

AK Parti Sakarya İl Başkanlığında gerçekleşen Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısının ilk oturumuna; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri; Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı. Toplantının ikinci oturumuna; İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının katılımıyla devam edildi. Toplantıda,mahalli idareler seçimleri öncesi sürdürülen ve planlanan çalışmalar,teşkilat çalışmaları, şehir genelinde tamamlanan ve devam eden yatırımlar ele alındı.

1.4-7

YEREL SEÇİM SÜRECİ

Toplantıyı değerlendiren AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, ayda bir kez gerçekleşen toplantı da,yerel seçimler öncesi yapılan ve yapılacak olan çalışmalar ile ilgili konuları ve parti teşkilatının yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını belirterek: “Genel Başkan Yardımcımız,Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz koordinasyon ve değerlendirme toplantısında bir araya geldik. Şehrimizi yakından ilgilendiren konuları değerlendirerek, teşkilat çalışmaları, yerel seçim süreci, yatırımlar ve projelere ilişkin istişarelerde bulunduk.

1.3-8

İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE

Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Sakarya’mızın meselelerini işbirliği içerisinde değerlendirme fırsatı buluyoruz. İnşallah hep birlikte şehrimizin gelişim ve değişimine daha fazla odaklanacağız. Durmak yok, daha çok çalışacak, daha çok gayret göstereceğiz. Rabbim; gayretimizi, azmimizi ve hizmetimizi artırarak devam ettirsin” dedi. Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden toplantı, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi. 

AK Parti şehirdeki çalışmaları değerlendirdi AK Parti şehirdeki çalışmaları değerlendirdi

1.2-111.1-91.5-8