İlçe ziyaretlerini hız kesmeden sürdüren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca’da Çayiçi ve Kurtköy Mahallelerine, Hendek’te de Çiftlik ve Akova Mahallelerine ziyaretlerde bulundu.

baskan_tever_ilce_ziyaretleri2
14 Mayıs öncesi, AK Parti Sakarya Teşkilatı saha çalışmalarını dört bir taraftan sürdürmeye devam ediyor. Ramazan ayı nedeniyle düzenledikleri ilçe programlarında her gün bir ilçeyi ziyaret eden İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca’da ilk olarak ilçe merkezinde ve Çayiçi mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akabinde Sapanca Belediyesi önündeki iftar çadırında vatandaşlarla buluşan Tever, Kurtköy mahalle sakinleriyle de teravih namazı sonrası çay sohbetinde buluştu.

baskan_tever_ilce_ziyaretleri3
Ramazan ayının manevi iklimini, birlik ve beraberlik havasını dolu dolu yaşamaya devam ettiklerini belirten Tever, “Ramazan ayının bereketini paylaşmak, paylaştıkça çoğaltmak için başladığımız ilçe ziyaretlerine Sapanca ve Hendek ilçelerimizle devam ettik. Her iki ilçemizde de hemşehrilerimize yaptığımız aile ziyaretleriyle sevgiler ve mutluluklar paylaşıldıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaşıldıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak Ramazan ayında tüm kademelerimizle birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönüle olmaya devam ediyoruz. Biz milletimizin derdiyle dertlenmeye, sorunlarına çözüm üretmeye ve aziz milletimizle yol yürümeye her zaman devam edeceğiz. Milletin partisi olan AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha da güçlendirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mahalle ve hane iftarlarında yakaladığımız birlik ve beraberlik ruhunu çalışmalarımıza yansıtacağız. Sapanca ve Hendek’te bizleri bağrına basan, Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” dedi.

baskan_tever_ilce_ziyaretleri5
Tever, Hendek’te ise ilçe merkezindeki esnafı ziyaret ettikten sonra Çiftlik Mahallesi’nde düzenlenen mahalle iftarına katıldı, iftar sonrası Akova Mahallesindeki vatandaşlarla çay sohbetinde bir araya geldi.

İYİ Parti’de Dikbayır tepkisi İYİ Parti’de Dikbayır tepkisi

baskan_tever_ilce_ziyaretleri4

baskan_tever_ilce_ziyaretleri6

baskan_tever_ilce_ziyaretleri8

baskan_tever_ilce_ziyaretleri7

baskan_tever_ilce_ziyaretleri9

baskan_tever_ilce_ziyaretleri10

baskan_tever_ilce_ziyaretleri11