Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Erenlerspor heyetini ağırladı. Kulübün yeni başkanı Kadir Kocacık’ı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Başkan Kılıç, yakalanacak yeni bir ivme ile takımın hak ettiği yerlere geleceğine inandığını ifade etti. Başkan Kılıç, “Erenlerspor ilçe gençlerimiz olmak üzere çok sayıda evladımızın ve kardeşimizin ter döktüğü, emek verdiği bir takım. Erenlerspor da yetişen birçok gencimizin üst düzey takımlarda forma giydiğine defalarca şahit olduk. İnşallah bu kardeşlerimizin sayısı daha da artacaktır. Yeni yönetiminizin ilçemiz ve Erenlerspor adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

erenler_spor2

Teşekkür etti
Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Kadir Kocacık ise, “Sayın Başkanım öncelikle kabulünüz ve misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Sizlerin de ifade ettiği gibi Erenlerspor ilçenin gönlünde olan bir takım. İnşallah görevde olduğumuz süreç içerisinde bu bayrağı daha yukarılara taşıyabilmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Erenlerspor heyeti Başkan Fevzi Kılıç’ın ardından Belediye Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu’nu da makamlarında ziyaret etti.    

erenler_spor3

Başkan seçilmişti
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongrede Erenlerspor’un yeni başkanı Kadir Kurtuluş olmuştu. Kurtuluş, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Erenlerspor’umuzu daha iyi seviyelere taşıyabilmek için çalıştık. Birlikte görev yaptığımız arkadaşlarıma ve takımımıza destek veren herkese teşekkürü bir borç biliyorum. İnşallah Erenlerspor yeni başkanı Kadir Kocacık kardeşimiz ve ekibiyle birlikte daha iyi yerlere gelecektir” demişti.