ÖNEMLİ HİZMETLER

İlk olarak TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret eden Işıksu, “Bizim için çok kıymetli olan Başkanımıza sağlık, afiyet ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı. Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Kardan’ı ziyaret eden Işıksu, “Şehrimizde de önemli hizmetleri olmuş kıymetli yöneticimize yeni görevinde muvaffakiyetler temenni ediyorum” dedi.

fge-hinxwaawqlm-Xn6o

MAKAMINDA ZİYARET

Işıksu daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Kardan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Aktürk'ü makamlarında ziyaret etti. Aktürk’e görevinde başarılar dileyen Işıksu, “Şehrimizin kültür sanat yaşamına değer katan hizmetleri gibi yeni görevinde de önemli çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyor, muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

fgfbmvxxeaarai-a8B8

DEV YATIRIMLAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u da ziyaret eden Başkan Işıksu, sosyal medyasından yaptığı paylaşımda, “Saygıdeğer AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz'u makamında ziyaret ettik. Şehrimizin dev yatırımlar kazanmasında çok önemli emeği olan kıymetli Başkanımız, bizim tüm çalışmalarımıza da her daim destek olmuştur. Teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

fgfcop7waaaezql-5Bwb