MADALYA İLE DÖNDÜLER

Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü'nün sporcuları başarıdan başarıya koşuyor. Bu sene, Uluslararası Tennis Europe Olive Farm Cup U16 (Cat 3), Türkiye Kick Boks Şampiyonası ve 10'uncu Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Şampiyonasına katılım sağlayan kulübün sporcuları biççok başarıya imza attı. Üç büyük turnuvaya katılarak mücadele eden gençler şehre; şampiyonluk, ikincilik ve üçüncülük madalyaları ile döndüler.

Sakaryaspor Eyüpspor mesaisinde Sakaryaspor Eyüpspor mesaisinde

F0xGMd2X0AAQGK6

GENÇ SPORCULAR

Gerçekleştirilen üç büyük turnuvada başarım göstererek kupa kaldıran genç sporcular şöyle; Egemen Karaman, Uluslararası Tennis Europe Olive Farm Cup U16 (Cat 3) Turnuvasında tekler ve çiftler kategorisinde şampiyon oldu. Esra Yalın, Türkiye Kick Boks Şampiyonasında 2'nci oldu. Bayram Yiğit Ayaz, 10'uncu Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Şampiyonasında yıldızlar kategorisinde 3'üncü oldu.

F0xGM3FXsAAfjd0

IŞUKSU'DAN TEBRİK

Sporcuların kazandıkları ödülleri paylaşarak mutluluğunu dile getiren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Adapazarı Belediyesi Spor Kulübümüz başarıdan başarıya koşuyor. Başarılı sporcularımızı, ailelerini, antrenörleri ile kulüp yöneticilerimizi gönülden tebrik ediyorum. Devamı da gelecek inşallah" dedi.

F0xGMo4WIAEgmya