Mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun son programı Kurtbeyler Mahallesi’ndeydi. Işıksu, “Etkin hizmetlerimizle şehrin kalbi Adapazarı’mızın daha güzel yarınlarına emin adımlarla yürüyoruz” dedi.

Işıksu Kurtbeyler’de
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, mahalle temsilcisi Orhan Arslan, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları Kurtbeyler Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Mahalle muhtarı Muhittin Kurt’un da yer aldığı toplantıda, yapılan ve yapılacak olan hizmetlere dair istişarelerde bulunuldu. 

baskan_isiksu_mahalle_ziyaretleri2

Gece gündüz çalışma
Kurtbeyler mahalle sakinlerinin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Işıksu, “Bizim için 84 mahallemizin her biri çok önemli. Belediyemiz ve teşkilatımız gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdürüyor. Kurtbeyler Mahallemizi de hak ettiği bütün güzelliklere kavuşturmak için çalışıyoruz. Burada yaptığımız istişareler yapılan hizmetlerin memnuniyetini ölçmek, eksiklerimizi görmek açısından çok önemli. İnşaallah bu istişarelerimize devam ederek, teşkilatlarımızla el ele tüm ihtiyaçları tespit edip anında ve etkin hizmet ilkesiyle vatandaşlarımızın yüzünü daima güldürmek istiyoruz” diye konuştu. Toplantı çay sohbeti eşliğinde tamamlandı. 

baskan_isiksu_mahalle_ziyaretleri3

baskan_isiksu_mahalle_ziyaretleri5

Büyükşehir Pazarköy’de asfalt işlemini tamamladı Büyükşehir Pazarköy’de asfalt işlemini tamamladı

baskan_isiksu_mahalle_ziyaretleri4