Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Ticaret AR-GE Komisyonu Başkanı Meclis Üyesi Behlül Bayrak’ın da eşlik ettiği ziyarette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’a babasının vefatı dolayısıyla taziyelerini iletti.

Söz konusu ziyarette ayrıca, Temmuz ayında SATSO Hizmet Kampüsünde faaliyete başlayan Sakarya 9. Noterliğine de hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

ali_ihsan_yavuz_satso_ziyaret (2)
"SATSO son yıllarda güzel işler başardı"
Ziyarette konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Akgün Başkanımıza ve ailesine sabırlar, Merhum Mehmet Fevzi amcamıza da rahmet diliyorum. SATSO son yıllarda güzel işler başardı. Yoğun yatırımların devam ettiği bu bölgeye çok güzel bir hizmet kampüsü kazandırdı. İçerisine birçok imkanı sığdırdı. 9. Noterliğin açılması konusunda hep birlikte ciddi uğraşlar verdik. Akgün Başkanımız ile sürekli irtibat halindeydik ve bölge için önemli bir hizmet de açılmış oldu. Hayırlı olmasını diliyorum. Misafirperverliğinden dolayı SATSO ailesine teşekkür ediyorum” dedi. 

ali_ihsan_yavuz_satso_ziyaret (3)
"Yardım için teşekkürler"
SATSO Başkanı A. Akgün Altuğ ise, “Sayın Milletvekilimize ziyareti ve başsağlığı dilekleri için teşekkür ediyorum. Hizmet Kampüsümüzde bir noter olması fikrini kendisine ilettiğimde ilk günden itibaren büyük çaba göstererek yardımcı oldu ve 9. Noterliği kampüsümüz içerisinde faaliyete geçti. İş dünyamız ve kıymetli Sakaryalılar için çok güzel bir kampüs oluşturduk. Noter işlemlerinde de trafik, otopark, zaman sıkıntısı olmadan hizmet alınabilecek. Yardımları için Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz’a tekrar teşekkür ediyorum” dedi.