Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, seçimlerin SATSO camiası için hayırlı olması dileklerini ileterek başarılı bir dönem temennisinde bulundu. SATSO’nun şehir iş dünyasının lokomotifi, belediyelerin paydaş kuruluşu olduğunu vurgulayan Alemdar, tarihinde en kalabalık katılımla gerçekleşen seçimlerin, SATSO’nun kurumsal anlamda artan etkinliğinin bir göstergesi olduğunu dile getirdi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar ve İlçe Başkanı ve SATSO Meclis Üyesi Burak Erken’e ziyaretleri için teşekkür ederim. Odamız büyük bir aile ve son seçimlerde de katılımla bunu gösterdi. SATSO ailesi şehrin her tarafına dağılmış durumda. Her ilçede, mahallede ve köyde SATSO üyesi bulmak mümkün. Bu güç bizlere büyük bir sorumluluk ve şehir hakkında her soruna yönelik çalışmamızı gerektiriyor. Tüm belediyelerimizin çalışmalarına katkı vermekten, iş birliği yapmaktan geri durmadık, durmayacağız. Çalışmalarımız devam edecek” dedi. 

yusuf_alemdar_satso2
SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan da Başkan Alemdar ile İlçe Başkanı ve SATSO Meclis üyesi Erken’e iyi dilek temennileri için teşekkür ederek; “6081 seçmen üyemizin ardından 95 meclis üyemizin teveccühleriyle görevimize başladık. Meclisimizin yaş ortalaması 48 olarak gençliğiyle öne çıkıyor. Şehrin bütün konularında görüş ve önerilerin merkezi olan SATSO ile bundan sonraki süreçte de belediyelerimizin iş birliği çalışmaları artarak devam edecektir” diye konuştu.