KEMALPAŞA BULUŞMASI
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar geçen hafta çeşitli vesilelerle vatandaşlarla buluştu. Sakarya siyasetinin duayen isimlerinden Burhan Girdap’ın vefatının sene-i devriyesi dolayısıyla önceki gün Kemalpaşa Mahallesi Merkez Camii’nde düzenlenen mevlit okumasına katılan Başkan Alemdar, daha sonra mahalle sakinleriyle sohbet etti. Mahallelinin istek ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Alemdar, “Bizim siyasetimizin ana ekseni vatandaşımızın huzur ve mutluluğudur. Fırsatını buldukça hemşehrilerimizle bir araya gelmeye ve onları dinlemeye devam edeceğiz” dedi.

15-24
CAMİNİN TEMELİ ATILDI
Başkan Alemdar, Arabacıalanı Mahallesi’nde arazisini belediyenin verdiği Hz. Osman Camii’nin temel atma törenine de katıldı. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Alemdar, “Gençlerimiz cami istedi, biz de üzerimize düşeni yaptık. İnşallah camimiz en kısa sürede tamamlanarak ibadete açılır” diye konuştu.

9-46
GAZİANTEPLİLERLE KAHVALTI
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ayrıca Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı dolayısıyla Sakarya Gaziantepliler Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Alemdar, “Nazik davetleri nedeniyle başta Dernek Başkanı Mehmet Durak olmak üzere tüm dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

8-82

5-164

3-283