Çocuklar için birbirinden güzel eğitimlerin yer aldığı Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi’nde 4. hafta dersleri başladı.

Serdivan Belediyesi, 3-12 yaş çocuklar için her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Çocuk Akademisi eğitimlerine devam ediyor.

Aslanlar Göleti’ni keşfettiler Aslanlar Göleti’ni keşfettiler

Matematik atölyesi, üç boyutlu resim atölyesi, şapka tasarımı, neşeli bilim atölyesi, masal atölyesi, sulu boya atölyesi, oyuncak tasarımı, hareket atölyesi, origami atölyesi, pastel boya atölyesi ve puzzle atölyesi gibi başlıklarda düzenlenen programa her hafta binlerce çocuk başvuruyor. 

Serdivan_belediyesi_cocuk_atolyesinde_egitimler_suruyor (3)
"Çocuklar bilgi ve beceri kazanıyor"
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, çocukların bu eğitimleri çok sevdiğini vurgulayarak, “Çocuk Akademimizde 4. Hafta başvurularımızı aldık. Her hafta binlerce çocuğumuz burada kültürel, sanatsal ve bilimsel eğitimler alıyor. 7 haftalık eğitimlerimiz sonucunda evlatlarımız oldukça değerli bilgi ve beceriler ediniyor. Çocuk Akademisi, çocukların adresi oldu diyebiliriz. Önümüzde 3 hafta daha var. Velilerimiz önümüzdeki 3 hafta boyunca her Pazartesi günü 10.00’da fikirvesanat.org adresinden bu eğitimlere başvurabilir. Tüm evlatlarımıza ve kıymetli velilerine Çocuk Akademimize olan ilgileri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Serdivan_belediyesi_cocuk_atolyesinde_egitimler_suruyor (2)