Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ziyaret esnasında; AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Serdivan Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Haldızoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu ve Reşadiye Mahalle Muhtarı Necmettin Kocaman da eşlik etti.

5-123
"ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ"
Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik noktasında da önemli adımlar attıklarının altını çizen Başkan Alemdar, “Sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu anlayış içerisinde engelli vatandaşlarımızın her anlamda yanlarında olarak, onların hayatlarını daha iyi hale nasıl getirebilirizin çabası içerisindeyiz. Serdivanımızdaki engelli vatandaşlarımızın engelsiz bir şehirde yaşamaları adına belediye nezdinde gerekli tedbirleri alarak, onların yaşamını kolaylaştıracak her türlü imkanı yerine getiriyoruz. Hep birlikte el ele verirsek onların hayatlarındaki tüm engelleri aşabiliriz.” ifadelerini kullandı.

4-166
ALEMDAR’A TEŞEKKÜR
Ceyhun Kurcan ve ailesi de, kendilerine akülü araba hediye eden Başkan Yusuf Alemdar’a bu anlamlı ve güzel davranışı için teşekkür etti.2-244

1-323