Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı ilçesi Altındere Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, büyük bir coşkuyla karşılandı. Programa Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu katıldı.

Bizim Siyasetimiz Insan Merkezli Hizmet Odaklidir (4)
"CUMHUR İTTİFAKI’NIN DAVA RUHUNA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ"
Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, “Partimiz kurulduğundan bu yana ve özellikle 2016’dan beri Cumhur İttifakı’na Altındere mahallemiz çok güçlü bir destek verdi. Allah’ın izniyle 1 hafta sonra da bu desteğinizi artırarak Cumhur İttifakı’mızı yeniden birinci parti yapacaksınız. Sizlere sonsuz inanıyoruz” diye konuştu.

MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ise, “Cumhur İttifakı’nın dava ruhuna tüm teşkilatlarımızla birlikte hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizler bu ittifakın merkezden yerele devam etmesini istiyoruz. Adaylarımızın sonuna kadar yanındayız. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’mıza siz Altındereli hemşerilerimiz en güçlü desteği yine verecektir” dedi.

Akyazı Belediyesi'nde atamalar! Akyazı Belediyesi'nde atamalar!

Bizim Siyasetimiz Insan Merkezli Hizmet Odaklidir (3)
"BU DAVA GÖNÜLLERE DOKUNMAK İÇİNDİR"
Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bizim siyasetimiz insan merkezli ve hizmet odaklıdır. Bizim siyasetimiz dava hareketidir Bu dava sadece altyapı, park, yol veya spor tesisleri yapmak için değildir. Bu dava aynı zamanda insanımız içindir, gönüllere dokunmak içindir. Altındere’yi çok iyi biliyorum. Muhtarlarımızdan, dostlarımızdan iyi biliyorum. Bizim işimiz hizmet işi. Mahallemizin hangi sorunları varsa hepsini ivedi bir şekilde Bilal başkanımızla çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

Bizim Siyasetimiz Insan Merkezli Hizmet Odaklidir (5)
“74 MAHALLEMİZDE BİRLİKTE OLACAĞIZ”
Alemdar konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “Bizim Altındere’ye şükran ve minnet borcumuz var. Dolayısıyla her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız. 74 mahallemizde birlikte olacağız. Hizmetin en iyisini getirmek için çalışacağız. Şehrimiz için çalışacağız. Akyazı’nın var olan potansiyelini çok iyi biliyoruz. Eksiklerini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda hazırlıklar yaptık. İnşallah hep birlikte Altındere’yi, Akyazı’yı, Sakarya’yı daha güzel günlere ulaştıracağız” diye konuştu.

Bizim Siyasetimiz Insan Merkezli Hizmet Odaklidir (2)