KURTARICI SAADET PARTİSİ!

Saadet Partisi Arifiye ilçe 4.olağan kongresi yoğun bir katılımla parti teşkilatında gerçekleştirildi.  Kongrede güven tazeleyen Sabahattin Yıldız tekrar görev başına gelerek, “Arifiye’de başımız dik bir parti olarak bayrak yarışını sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi. Yıldız, “Bu göreve yine bizi layık gören delegelere müteşekkiriz. 2024 Mart yerel seçimlerde Arifiye tekrar Milli Görüş belediyeciliğine adım atacaktır. Bunun gerçekleşmesi için yönetimimizle çok çalışacağız.Arifiye ve ülkemiz Saadet iktidarı ile tekrar ayağa kalkacaktır. Türkiye uçurumun kenarında bir kurtarıcı beklemektedir. O kurtarıcı da Milli Görüş kadroları yani Saadet Partisi olacaktır”  dedi.

6c36e0fc-69a5-48fb-b85a-977fb28dc2bc

MAHALLE MAHALLE GEZECEĞİZ

Sakarya İl Siyasi işler Başkanı Cahit Baykal kongreye divan başkanlığı yaparken,4. Olağan ilçe kongresinin Arifiye ilçesine hayırlı olmasını dileyerek, “Seçilen arkadaşlarımız mahalle mahalle gezip davamızı anlatmaya devam edecekler. Partimiz kapatıldı, yılmadık canla başla çalışmaya devam ettik. İktidar olduk, 11 ayda yapılamaz denilen icraatları gerçekleştirdik.Trajik komik bir dış siyasetimiz ile aldatmalarla dolu kocaman balon bir ekonomimiz var. Bu durum nereye kadar gidecek bilemem. Ancak bildiğimiz bir şey olmalı; o da biz Saadet partililer bu duruma daha fazla seyirci kalmadan çok çalışacağız ve önce belediyelerde, sonra genel anlamda iktidara geleceğiz” diye konuştu.

4e1e9a09-3be1-4190-bd64-db8ac699ad90

ZAMLAR DAHA DA ÇOĞALACAK!

Atabek ve Işıksu esnafı gezdi Atabek ve Işıksu esnafı gezdi

Arifiye 4.Olağan İlçe kongresine katılan Saadet Partisi İl Başkan Yrd. Metin Özdin, hükümetin ekonomik politikalarına değinerek, “Ekonomide bir sıkıntı mı var, bir sorun mu var AK Parti'nin meşhur beş adımı; zam yapmak, vergileri çoğaltmak, borç almak, para basmak, özelleştirme yapmak. Hepsi yapıldı geldiğimiz nokta ortada” ifadelerini kullandı. Özdin, “Türk siyaseti tarihinde ülkemizin sorunları kontrolden çıkmıştır. Sorunların bitmeyeceği kaygısını yaşamaktayız. Ülkenin mali tablosu hiç iç açıcı değil. 2023 yılında toplanacak vergi 4 trilyon 270 milyar lira 2025 yılında 11 trilyon 350 milyar lira toplanacak. Yani vergiler 2.5 kat artarak zamlar daha da çoğalacak” dedi.

4d660b5d-68aa-4427-bd82-76a1f20f8ce8

YENİ YÖNETİM LİSTESİ

Öte yandan yeni seçilen Arifiye Saadet Partisi İlçe Yönetimi şu isimlerden  oluştu; "Başkan Sabahattin Yıldız, Asil Üyeler Ali Bulut, İbrahim Dolan, Harun Avcı, Nakip Keleşoğlu, Fahrettin Durmuş, Adnan Yılmaz, Veysel Köroğlu, Yüksel Azim, Yusuf Ziya Bastem, Kemal Altınsoy."

7bb187ef-d3ef-42a3-aa26-58fff3336818