39 ŞÜPHELİ YAKALANDI!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Sakarya ve Hatay'da  gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda 39 göçmen kaçakçılığı organizatörünün yakalandığını belirtti. Operasyonlarda 22 şüpheli tutuklanırken, 14 şüpheli hakkında da adli kontrol kararı verildi. Bakan Yerlikaya, "Operasyonları gerçekleştiren kahramanlarımızı tebrik ediyorum. Düzensiz göçle mücadelemiz aralıksız devam edecek" dedi.

F2b0lwvWwAAEZO_

SAKARYA'DA 8 TUTUKLAMA!

Bakan Yerlikaya Sakarya'da gerçekleştirilen operasyon ile ilgili, "Sakarya İl Jandarma Komutanlığımızca yürütülen operasyon kapsamında Hendek TEM Otoyolu üzerinde  1'i yabancı uyruklu 13 göçmen kaçakçılığı organizatörü yakalandı. Yakalanan şahıslardan 8'i tutuklandı,  5'i hakkında adli kontrol kararı verildi" dedi.

Bakan-15

Borsa dolandırıcılığında 29 şüpheli gözaltına alındı Borsa dolandırıcılığında 29 şüpheli gözaltına alındı

HATAY'DA 14 TUTUKLAMA

Hatay'da gerçekleştirilen operasyon ile ilgili de, "Hatay'da Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube ile İstihbarat Şube Müdürlüklerimizin gerçekleştirdiği operasyonda  8'i yabancı uyruklu  26 göçmen kaçakçılığı organizatörü yakalandı. Bu şahıslardan   14'ü tutuklandı,  9'u hakkında Adli Kontrol kararı verildi" dedi.

F2b0lwvXMAAI4NV