AK Parti Sakarya Milletvekili ve yeni dönemde de Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, 14 Mayıs Genel Seçimleri öncesinde saha çalışmalarını ve süreci değerlendirdi. Sakarya’nın tüm ilçelerinde yoğun bir program ile çalıştıklarını belirten Milletvekili Atabek, “Milletvekili Adaylarımız ve teşkilatlardaki dava arkadaşlarımız ile şehrimizin 16 ilçesini karış karış geziyoruz. Adapazarı’nın merkezinden tutun Taraklı’nın köylerine kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları şehrin her köşesine dağılmış durumda. İşte bu zaferin ayak sesidir” dedi.

1 (2)-8

SAKARYA AK PARTİ’NİN KALESİDİR

Sakarya’da Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir teveccüh olduğunu vurgulayan Çiğdem Erdoğan Atabek, “Sakarya her seçim üzerine düşeni fazlasıyla yapmış bir şehir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın huzur bulduğu, ‘gönlümün sultanı, gençliğimden beri sevdam’ diyerek methiyeler düzdüğü şehrimizde kendisine karşı büyük bir sevgi seli var. Hangi ilçeye gitsek, hangi vatandaşımızla konuşsak Recep Tayyip Erdoğan sevgisinin bir başka boyutuna şahit oluyoruz. İşte katlanarak büyüyen bu sevgi sandıklara bir kez daha yansıyacak. 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza çıkacak olan oy oranıyla rekor kıracağız. Sakarya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin kalesidir” ifadelerini kullandı.

1 (1)-9

CHP'de Kılıçdaroğlu'nun A Takımı belli oldu CHP'de Kılıçdaroğlu'nun A Takımı belli oldu

SANDIĞA GÖMÜLECEKLER

AK Parti’nin 20 yılı aşkın süredir millete hizmet ettiğini ifade eden Milletvekili Atabek, “Biz hizmet ve eser siyaseti yapıyoruz. Milletimize hizmet götürdüğümüzde mutlu oluyoruz. İktidarlarımız boyunca hayata geçirdiğimiz projeler ile milletin gönlünde taht kurmuş bir partinin mensuplarıyız. Yeni dönemde de bu eser ve hizmet siyasetini Türkiye Yüzyılı ile taçlandıracak projelere imza atacağız. Muhalefet gibi yapmayacağımız vaatler vermiyoruz. Biz biliyoruz ki lafla peynir gemisi yürümez. Bakıyorsunuz yedi benzemez bir araya gelmiş, her kafadan farklı bir ses çıkarken milletimize yalan vaatlerde bulunuyorlar. Terör yandaşları ile milliyetçi geçinenler, başörtüsüne zulmetmiş kadrolarla başörtüsünü savunduklarını iddia edenler aynı safta. Milletimiz bunları görüyor. Cevabını da 14 Mayıs’ta verecek. Sandığa gömülecekler” şeklinde konuştu.

FulfgNDWIAEjYk9

12-587-1823-490