Adım Adım Adapazarı
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları sahada ayak basmadık yer bırakmıyor.AK Parti Sakarya Milletvekili ve yeni dönemde de milletvekili adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek, Korucuk Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Buluşmaya Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.
akparti_adapazari2

Atabek: “14 Mayıs Kararı Çok Değerli”
Şehrin her noktasında sahada olduklarını vurgulayan ve vatandaşların teveccühünden dolayı duydukları memnuniyeti paylaşan Atabek, “Korucuk Mahallemizde kıymetli vatandaşlarımızla buluştuk. 14 Mayıs’ta vereceğimiz kararın ne kadar değerli ve önemli olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Saygıdeğer Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize gösterdikleri teveccüh için Korucuk mahallemizin değerli sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Milletin Adamı Erdoğan ile yola devam inşaallah.” diye konuştu. 
akparti_adapazari3

Başkan Işıksu’dan Teşekkür
Gerçekleşen buluşma için Atabek’e ve Korucuk Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Işıksu, “Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek Hanımefendinin katılımlarıyla Korucuk Mahallemizde mahalle sakinlerimizle bir araya geldik.Buluşmamız oldukça bereketli geçti. Kıymetli hemşehrilerimiz hamdolsun doğru zaman doğru adam Recep Tayyip Erdoğan ve doğrusu AK Parti diyor. Her birine şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı. 
akparti_adapazari4

akparti_adapazari5