ADAPAZARI PROGRAMI
AK Parti Sakarya Milletvekili ve Yeni Dönem Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, seçim çalışmaları kapsamında Adapazarı’nda vatandaşlarla buluştu. Atabek’e Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Ertuğrul Kocacık kaydını yaptırdı Ertuğrul Kocacık kaydını yaptırdı

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_adapazarinda_devam_etti (2)
İlk olarak Adapazarı İlçe Teşkilatında partililerle bir araya gelen Atabek, Adapazarı Belediyesi tarafından Şeker Mahallesi Çocuk Hakları Sokağı’ndaki Çocuk Hakları Festivalinin açılışını yaptı; ardından ise Seyyar Giyimciler ve Tuhafiyeciler Esnaf Odasını ziyaret etti. Katlı Pazar Yerinde esnaflara hayırlı işler dileyen Atabek, akşam ise Erzurumlu iş insanlarının Seçim 2023 istişare toplantısına katıldı. Son olarak ise Çamyolu Mahallesinde düzenlenen mitinge katılan Atabek, büyük ilgi ve destek gördü.

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_adapazarinda_devam_etti (3)
"TEK YAPTIKLARI SUYU BULANDIRMAK"
Atabek, “Hiçbiri birbirine benzemeyen ortakların bir araya geldiği masadan bu ülkenin hayrına bir şey çıkmayacağını biz zaten biliyorduk. Tek yaptıkları suyu bulandırmaya çalışmak ve Sayın Cumhurbaşkanımızın eser ve hizmet siyaseti ile ülkemiz için yaptıklarını baltalamak. Ama milletimizin feraseti her şeyin üstünde. 14 Mayıs’ta milletimiz Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’nin eser ve hizmet siyasetini yeniden tescil edecektir” dedi.

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_adapazarinda_devam_etti (4)
"MİLLET KENDİNE HİZMETKÂR OLANI GÖNLÜNE ÇOKTAN ALMIŞ"
Atabek son olarak ise şunları kaydetti:
“Sakarya’da seçim atmosferi gerçekten çok güzel. Tüm milletvekili adaylarımızla, teşkilatımızla, belediye başkanlarımızla vatandaşlarımızla iç içeyiz. Onların sorunlarını dinliyor, gönüllerine giriyoruz. AK Parti’nin Sakarya’ya kazandırdığı hizmetleri anlattığımızda vatandaşlarımız sözümüzü kesip zaten biliyoruz diyerek hepsini anlatıyor. Millet kendine hizmetkar olanı gönlüne çoktan almış ve çıkarmıyor. 14 Mayıs’ta sandıkları patlatacak, Sakarya olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye her zaman olduğu gibi en güçlü desteği vereceğiz.”

cigdem_erdogan_atabek_secim_calismalarina_adapazarinda_devam_etti (1)