BU BİR FIRSAT!

AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, 31 Mart seçim sonuçlarını değerlendirdi. Başkan Ünlü, milletin iradesine saydı duyduklarını ve sandıktan çıkan sonuçlardan ders çıkaracaklarını ifade etti. Sonuçların eksiklikleri tamamlamak için bir fırsat olduğunu belirten Ünlü, Arifiye'yi, Sakarya'nın ve Türkiye'nin parlayan yıldızı yapmak için mücadeleyi sürdüreceklerini belirtti.

Seçimlerin ardından ilk kez toplanacak Seçimlerin ardından ilk kez toplanacak

TEBRİK ETTİ

Başkan Ünlü, "31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri'nin Arifiye'mize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Yusuf Alemdar Başkanımızı, Arifiye Belediye Başkanı olarak seçilen İsmail Karakullukçu Başkanımızı ve tüm Cumhur İttifakı adaylarımızı can-I gönülden tebrik ediyorum" dedi.

BÜYÜK BİR SAYGI

Başkan Ünlü, sonuçlardan ders çıkarttıklarını belirterek, Bizler seçimleri milletimizin iradesinin tecelli ettiği imkanlar olarak görüyoruz. Milletimizin mesajlarını taşıyan bu irade beyanına her zaman büyük bir saygıyla yaklaşıyor; bu mesajları eksiklerimizi tamamlamak ve doğru olanda sebat etmek açısından bir fırsat olarak görüyoruz" ifadelerine yer verdi.

TAVİZ VERMEDEN

Ünlü, "Dün olduğu gibi bugünden sonra da, kendisini doğru olanla yenileyen; iyiyi ve güzeli inşa eden siyasi anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yürüdüğümüz millete hizmet yolunu, haktan, adaletten ve muhabbetten taviz vermeden kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz" diye belirtti.

PARLAYAN YILDIZ

Ünlü, "Arifiyeli hemşehrilerimizin bizlere emanet ettiği bu güzel ilçeyi daha da güzelleştirmek için var gücümüzle çalışacak, yeni yüzyılda Arifiye'mizi, Sakarya'nın ve Türkiye'nin parlayan yıldızı yapmak için mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu süreçte bizlere güvenen Arifiyeli hemşehrilerimize ve fedakarca çalışan dava arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.