Atatürk Parkından başlayan yürüyüşe, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Adapazarı Belediye Başkan Yrd. Fatih Çelikel, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba,Amatör Spor Kulupleri yönetici ve sporcuları, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Spor Şube Müdürleri, İlçe Gençlik Spor Müdürleri, Antrenörler, Gençlik Liderleri, Gönüllü Gençler sporcular ve halktan katılımlar ile demokrasi meydanı tören alanına kadar yürüyüş gerçekleştirildi.

amatör spor haftası (9)
Demokrasi meydanında, Şehitlerimiz anısına saygı duruşu yapıldıktan sonra  istiklal marşımız okundu. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ve Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın açılış konuşmaları sonrası protokol, sporcu ve antrenörlerle birlikte Demokrasi Meydanında bulunan Spor Branşı Tanıtımı etkinliklerine katıldılar.

amatör spor haftası (146)
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Basketbol,Eskrim,Masa Tenisi, Voleybol, Tenis, Judo, Wushu, Karate, Yüzme, Atıcılık, Cimnastik, Okçuluk, Kano, Kürek, Badminton, Güreş, Taekwondo, matrak ve sokak oyunları gibi etkinliklerin tanıtımları yapıldı.

amatör spor haftası (49)
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Adapazarı Belediye Başkan Yrd. Fatih Çelikel gençlerle basketbol, masa tenisi, badminton, karate, matrak ve tenis oynayarak etkinliğe katıldılar.

amatör spor haftası (18)
Amatör Spor Haftası açılış programı toplu hatıra fotoğrafı çekimi sonrası sona erdi.
amatör spor haftası (16)

Sakarya'da enduro fırtınası esecek Sakarya'da enduro fırtınası esecek

amatör spor haftası (15)