Yüce'den yağış sonrası bir müjde bir çağrı Yüce'den yağış sonrası bir müjde bir çağrı

KESİN ÇÖZÜME KAVUŞTURACAK
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), 70 milyon TL’lik proje ile Kazımpaşa bölgesinde bulunan mahallelerin altyapı sorunlarını kesin çözüme kavuşturacak.

3-616
Tamamlandığında 17 bin 500 metre uzunluğa sahip olacak projenin ana cadde üzerinde devam eden çalışmaları, vatandaşların mağdur olmaması için kısım kısım devam ediyor.

2-694
Kurtuluş ve 18 Nisan caddeleri arasında bulunan 2 bin 500 metrelik güzergahta başlayan çalışmalarda ekipler sürücü ve yayaların güvenliği için yolun bir kısmını ulaşıma kapattı.

1-935
YENİ PROJELERLE GENİŞLİYOR
Kurum tarafından yapılan açıklamada ise, “Sakarya’nın tüm bölgelerinde sürdürdüğümüz çalışmalarımız sayesinde şehrimizin güçlü altyapı ağını hayata geçirdiğimiz yeni projelerle genişletmeye devam ediyoruz. Kazımpaşa bölgesinde de uzun yıllardan beri çözüm bekleyen atık su altyapısını sağlıklı ve güvenli şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte bölgede hayata geçireceğimiz 17 bin 500 metre uzunluğundaki kanalizasyon hattı sayesinde atık sular Karaman Atık Su Arıtma Tesisi’ne güvenle taşınacak.” ifadeleri kullanıldı.

4-500