Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Kaynarca ile devam etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile birlikte Büyükyanık Mahallesi’ni ziyaret eden Alemdar, burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Programda Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Muhammet Ali Pulat ve MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun hazır bulundu.

"BAŞKAN ADAYLARIMIZA GÜÇLÜ BİR DESTEK BEKLİYORUZ"
Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Pulat, “İlk günden beri sahadayız. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sokak sokak dolaşıyor ve gönülleri yapmaya çalışıyoruz. İnşallah sizlerin güçlü desteği ile Cumhur İttifakı olarak 31 Mart’ta önemli bir zafer kazanacağız” dedi.

Sehrimizi Her Alanda Kalkindiracak Hamleleri Hayata Gecirmeye Kararliyiz (3)
MHP İlçe Başkanı Nail Dursun ise, “Böylesine coşkulu karşılama için hepinize teşekkür ediyorum. Sizlerin güçlü desteği ile Cumhur İttifakı yoluna doludizgin devam ediyor. Yusuf başkanımızSerdivan’ı önemli bir cazibe merkezi haline getirdi. Şehrimizde de başarılı olacağına inanıyoruz. Aynı şekilde Kaynarca’da Mustafa başkanımız da çok kıymetli ve samimi bir şahsiyet. Bizler her iki başkan adayımıza da sizlerden güçlü destek bekliyoruz” diye konuştu.

Başkan Alemdar'a ziyaretler sürüyor Başkan Alemdar'a ziyaretler sürüyor

BAŞKAN ADAYI ÖZER’DEN DOĞALGAZ VE OKUL MÜJDESİ 
Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, yeni dönemde eksiklerin tamamlanacağını ifade ederek, “Yükümüz ağır, görevimiz kolay değil. Bizler bunun bilincindeyiz. Emin olun bu bilinç ve sorumlulukla çıktığımız bu yolda sorunları çözeceğiz. İnşallah bu dönemde doğalgazı da mahallemize getireceğiz. Bölge okulumuzu bitireceğiz. Şunu net bir şekilde ifade etmek isterim ki 31 Mart’ta seçimi kazanırsak, sizlere amasız ve fakatsız hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

Sehrimizi Her Alanda Kalkindiracak Hamleleri Hayata Gecirmeye Kararliyiz (2)
"DAVAMIZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ"
Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ise, “Cumhur İttifakı’mızla ilçemizde birçok hizmeti hayata geçirdik. Hiçbir koltuk kimseye miras değil. Herkesin bir süresi var. Bizim süremiz bitti ama biz yine davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

"DAVAYA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE ŞEHRİMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ"
Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bu akşam Büyükyanık coşkulu ve Büyükyanık mesajı veriyor. Kaynarca davaya sahip çıkıyor. Her birinizden Allah razı olsun. Bizim davamız çok büyük. Makama ve şöhrete değişilmeyecek kadar büyük bir dava. Bizler de yeni dönemde bu davaya yakışır bir şekilde şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. 16 ilçemizin tamamında insanımızın yanında olacağız. Hizmet bizim işimiz. Çocuklarımıza oyun parkı, gençlerimize de spor alanları yapacağız. Longozumuzu şuanki halinden alarak çok daha ileriye götürecek, ona sahip çıkacağız” dedi.

Sehrimizi Her Alanda Kalkindiracak Hamleleri Hayata Gecirmeye Kararliyiz (4)
"MAKAM İÇİN DEĞİL DAVA İÇİN BURADAYIZ"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Böyle bir dava ve lideri varken adaylık verilmedi deyip gidenlere bakmayın. Biz davaya inanırız. Makam için değil, dava için buradayız. Hayatımızın sonuna kadar bu davanın neferi olacağız. Murat kardeşimiz aday adayı olmadı ve ne görev düşerse yaparım dedi. Mustafa başkanımız da bayrağı devralacak. Şimdi o bu bayrağı daha yükseğe taşıyacak. Murat kardeşimde onun yanında olacak ve ona destek olacak. Yusuf başkanımızda büyükşehirde bütün gücüyle ilçelerimize destek olacak” ifadelerini kullandı.

Sehrimizi Her Alanda Kalkindiracak Hamleleri Hayata Gecirmeye Kararliyiz (5)