Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Eylül Cumartesi günü gerçekleştireceği Sakarya ziyareti öncesinde AK Parti İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen istişare toplantısına katıldı. AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mükerrem Koç ve Semih Gülşan, İlçe Başkanı Mesut Ekrem, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Birincioğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve mahalle başkanlarının katıldığı toplantıda Cumartesi günü gerçekleşecek olan ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

7-24

Belediye Başkanı Bilal Soykan, gerçekleştirilen istişare toplantısı sonrasında İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte ilçe gençlik kollarının afiş ve broşür çalışmalarına katıldı. Akyazı ilçe merkezinde vatandaşlara broşür dağıtarak ve iş yerlerine afiş asarak Akyazılıları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya programına davet eden Başkan Soykan, “ Akyazı Cumhurbaşkanını çok özledi. Cumhurbaşkanımızın gelişinin vatandaşlarımızda oluşturduğu heyecanı ve mutluluğa şahit olduk. İnşallah Cumartesi günü(Yarın) Sayın Cumhurbaşkanımızı Demokrasi Meydanı’nda büyük bir coşku ile karşılayacağız” dedi.

5-37

Akyazı’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya ziyaretine hazır olduğunu ifade eden Başkan Soykan, “ Demokrasi Meydanı her zaman olduğu gibi tıklım tıklım dolacak inşallah. Cumhurbaşkanımızı huzur bulduğu Sakarya’da ağırlamak için çok heyecanlıyız. Cumartesi günü saat 17.00’da gerçekleşecek olan toplu açılış törenine katılmak isteyen vatandaşlarımız için saat 15.00’da Gazi Süleymanpaşa Camii önünden otobüsler hazır bulunacak.  Tüm Akyazılılar bu büyük buluşmaya davetlidir” şeklinde konuştu.  

11-12