"KULAK ASMIYORUZ"
Akyazı Belediyesi
Haziran ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis toplantısında mahallelerden gelen bozuk yollara ilişkin tepkilere yanıt veren Bilal Soykan, “4 yılda Akyazı’da önemli işlere imza attık. Kötü niyetli haber, yorum ve paylaşımlara kulak asmadan kararlılıkla işimizi yapmaya, Akyazı ve Akyazılılara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.  

Küçücek, Seyfeler, Yuvalak, Altındere Osmanağa ve Cumhuriyet Mahalleleri'nde asfalt çalışması yaptıklarını belirten Soykan, vatandaşın bozuk yollara ilişkin tepkilerinin yer aldığı haberleri hizmetleri küçültücü haber, yorum ve paylaşımlar olarak değerlendirdi. 

MHP Sakarya'da kongre heyecanı MHP Sakarya'da kongre heyecanı

"DOĞALGAZ ÇALIŞMASINDAN DOLAYI"
"Yollarla ilgili yapılan bu eleştirilerin tamamı merkezde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla alakalı" diyen Başkan Soykan, "Bildiğiniz üzere Karaçalılık, Alaağaç, Yağcılar, Harunusta ve Hasanbey’de doğalgaz çalışmaları var. En çok şikayet aldığımız nokta da Yağcılar yolu. Doğalgaz çalışmasından dolayı yolumuz bozuk. Çalışmalar tamamlandıktan sonra ve yol yeteri kadar çöktükten sonra gerekli asfalt çalışmasını yapacağız” ifadesini kullandı.

BAŞKAN SOYKAN: “SASKİ’NİN BOZDUĞU YOLLARI YAPIYORUZ“
Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahalleleri'nde SASKİ’nin altyapı çalışmalarından dolayı bozulmuş yollar olduğunu dile getiren Başkan Bilal Soykan, şöyle konuştu:
"Bir kısmını yaptık. Kalan kısımlarını da ilerleyen günlerde yapacağız. Yeni Mahalle, İnönü ve Yunus Emre Mahallelerimizde yağmur suyu hattı çalışmalarımız var. Bu çalışmalar tamamlanana kadar bu rahatsızlıklar olacak. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yollarımızı yenileyeceğiz."

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ilçe genelinde, özellikle merkez mahallelerde cadde ve sokaklarda oluşan ve uzun süredir çözüm bekleyen çukurlar nedeniyle vatandaşlar tepkilerini dile getirmişti.  / MedyaDetay.com