30 YIL ARADAN SONRA

Akyazı’da dün tarihi bir gün yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 yıl aradan sonra geldiği Akyazı’da on binlerce vatandaş tarafından coşku ve sevgi ile karşılandı. Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi açılış töreni için hazırlanan alan vatandaşlar tarafından hınca hınç doldurulurken, alan dışında ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçiş güzergahında da binlerce Akyazılı bu coşkuyu yaşadı.

3-470

AKYAZILILARA TEŞEKKÜR

Yaşanan büyük coşku için tüm Akyazılılara teşekkür eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Cumhurbaşkanımızı bağrına basan; muhabbetle, samimiyetle kucaklayan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Akyazı olarak tarihi bir günü geride bıraktık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile ilçe tarihimizin en büyük yatırımı olan Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’mizin açılışını gerçekleştirdik. İlçemize kazandırdığımız bu büyük eserin böylesi güzel bir törenle açılması bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.

12-55

Sakarya’nın tatil yerinden çıkan çöpler şaşırttı Sakarya’nın tatil yerinden çıkan çöpler şaşırttı

TARİH YAZMAYA HAZIR

Başkan Soykan, “ Akyazı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olduğunu bu tarihi günde bir kez daha gösterdi. Açılış töreni için hazırlanan alana sığmayan hemşerilerimiz alan dışında ve Cumhurbaşkanımızın geçiş güzergahındaki yollarda inanılmaz bir kalabalık oluşturdular. Alan dışında da en az alanın içindeki kadar hemşerimiz vardı. Sayın Cumhurbaşkanımız da ilçemizden oldukça memnun ayrıldı. Konuşmasında da muhteşem katılım ile Akyazı’nın güzel insanlarının kendisine duygusal anlar yaşattığını ifade etti. Bize bu güzelliği yaşatan her bir Akyazılı vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi Akyazı 14 Mayıs’a ve 14 Mayıs’ta tarih yazmaya hazır” dedi.

miting_tesekkuru3

BÜYÜK BİR EMEK

Gerçekleştirilen açılış töreninde büyük bir emek olduğunu da ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Açılış törenimize teşrif eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Spor Kompleksimizin inşasındaki desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu ve Spor Toto Teşkilatı’na, bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce, İl Başkanımız Yunus Tever, milletvekillerimiz, İlçe Başkanımız Mesut Ekrem ve yönetimi ile hazırlık çalışmalarında büyük emekleri olan çalışma arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

13-306-2095-288