Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelindeki asfalt yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

buyuksehir_asfalt (2)-1
Ekiplerin yoğun çalışmaları hem merkezde hem de ilçelerde sürerken vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için gündüz-gece demeden asfalt serim işlemleri gerçekleştiriliyor. Erenler ilçesi Akşemsettin Caddesi’nde 1. etap çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir, 2. etap çalışmaları kapsamında 250 metrelik kısmı yeni yüzüne kavuşturdu.

buyuksehir_asfalt (3)
CADDE YENİLENİYOR
2. etap 250 metrelik kısım için hızlı bir çalışma programı uygulayan YOLBAK ekipleri, önce altyapısını daha sonra da üst yapısını yeni yüzüne kavuşturdu. 700 ton sıcak asfalt ile buluşan güzergâh vatandaşların kullanımına açıldı. Erenler ilçesi Akşemsettin Caddesi 3. etap çalışmaları için gün sayıyor.

buyuksehir_asfalt (1)-1
YOLBAK’tan yapılan açıklamada, “Güçlü bir ulaşım ağı için Sakarya’mızı yeni yüzüne kavuşturuyoruz. Asfaltlanmamış yol kalmayacak düsturuyla çıktığımız bu yolda tüm ilçelerimizi sıcak asfaltla buluşturacağız” denildi.