Avukat Zeki Hacıibrahimoğlu'nun kaleme aldığı "Akıl Bilim ve İnsan" adlı eseri Boğaziçi yayınlarından çıktı.

Kitapta, akıl ve bilimin önemine değinilirken, dinimiz İslamiyet'in adını kullanarak insanları sömüren, dini inançlarını kullanan kişi ya da topluluklar hakkında bilgi verilmektedir. 

Hacıibrahimoğlu, yapıtında, Prof. Dr. Yümni Sezen, Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı, Prof. Dr. Mehmet Bayraktar, İlahiyatçı yazar Sadık Güner, Emekli Mushafları İnceleme Kurulu Başkanı Ahmet Okutan'ın arasında olduğu çok sayıda bilim adamı ve ilahiyatçının görüşlerine yer vermektedir. 

Zeki Hacıibrahimoğlu, Türk milletinin dili, dini, mukaddes aile yapısı, velhasıl insanı insan yapan maddi ve manevi değerlerinin tahrip edildiğini, kutsal vatanımızın sessiz sedasız işgal edildiğini, imanlı Türk milletinin bir tarafta din düşmanlarının diğer tarafta din istismarcılarının, din simsarlarının ve Türklük şuurundan yoksun olanların arasında kaldığını belirterek, "Bu konulara dikkat çekmek için bu kitabı hazırladım" diyor. 

Kent Orkestrası konserleri başladı Kent Orkestrası konserleri başladı

"Akıl Bilim ve İnsan" adlı eser, Boğaziçi yayınlarının 0212 520 70 76 nolu telefonu aranarak istenilebilir.  / Hüdavendigâr Onur 

Editör: Tuğrul Gümüşel