Seçim çalışmalarına hız veren A. Ziya Akar’a büyük bir ilgi gösteren vatandaşlar, aklındaki tüm soruları sorma fırsatını yakalarken Akar;  “Biz Milletimizin ferasetine güveniyoruz. Milletimizin inancı ve verdiği güçle bu yapılarla mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli önderliğinde vatandaşımızın haklarını müdafa etmeye devam edeceğiz. Milletimizin bizlere olan inancı ve sevgisini görüyoruz. Türk Milletinin övüneceği ne varsa bunlara karşı çıkan bir muhalefet anlayışının bu memlekete, milletimize katacağı ne olabilir, gerçekler burada, sahada, çarşıda pazarda kahvede görünüyor” ifadelerini kullandı. 

ahmet_ziya_akarr2
Milletin muhalefete cevabı sandıkta vereceklerini söyleyen Akar; “Milletimiz 14 Mayıs günü gereken cevabı sandıkta verecektir, Türkiye asla bu zillete teslim edilemez” dedi. Gezdiği köyler ve Pazar yerlerinde halk tarafından adeta bağrına basılan Ahmet Ziya Akar’a bir vatandaş; “Sen bizim Ahmet’sin, biz her zaman senin arkanda destekçiniz. Ankara’da temsil edeceksin bizi” dediği anlar, gülümsemelere neden oldu.
ahmet_ziya_akarr3

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM”
Akşam saatlerinde de çalışmalarını ara vermeden sürdüren Akar, Topçu Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Köylülerin sıkıntılarını dinleyen ve fikir alışverişlerinde bulunan Akar; “Köylümüz bizleri, bizler köylümüzü desteklemeye devam edeceğiz. Onlar bizim başımızın tacı. Bu zamana kadar verilen destekler kat kat arttırılıp sürecektir. Zillet ittifakının saçma söylemleriyle el uzatmak istediği desteklerimizi sürdüreceğimizden şüpheleri olmasın” ifadelerini kullandı. 

Mustafa Gümüşel sordu, Cem Hatunoğlu cevapladı Mustafa Gümüşel sordu, Cem Hatunoğlu cevapladı

ahmet_ziya_akarr5

ahmet_ziya_akarr4

ahmet_ziya_akarr6