Sahanın çalışkan  adaylarından Ahmet Ziya Akar, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Serdivan Cumartesi Pazarı’nda vatandaşın sorunları ve isteklerini dinleyen Akar, “Merak etmeyin, bu vatanı patates soğan üstünden siyaset yapmaya çalışan kirli ellere teslim etmeyeceğiz. Sizlerin destekleri ile istikrar sürecek. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, Her vatandaşımız helal oyuyla Cumhuriyet’in 100’üncü yılında cumhurun onurunu, Türk ve Türkiye Yüzyılı Vizyonu hedefini desteklemeli, yüreklerindeki vatan sevdasıyla ülkemize sahip çıkmalıdır. Gün birleşme günüdür, gün zillete karşı Cumhur İttifakı’nda buluşma günüdür” ifadelerini kullandı.

akar pazar ziyareti 1

Pazarda Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ile karşılaşan Ahmet Ziya Akar, Sakarya’nın sağlık alanındaki gelişmelerini ve sağlıkçıların hakları hakkında kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Sağlık çalışanlarının daha iyi şartlarda çalışacağının sözünü verdi.

akar boşnak derneği ziyareti 2

6'lı masa sona erdi! 6'lı masa sona erdi!

Sakarya Boşnak Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden Akar, Dernek Başkanı Furkan Berk tarafından ağırlandı. Dernek yöneticilerinin de katılım gösterdiği ziyarette Akar’a geleneksel Boşnak Böreği ikram edildi. Akar, Faruk Berk ve yöneticilerine gösterdikleri samimi ilgi için kendilerine teşekkür etti.

akar boşnak derneği ziyareti 1akar pazar ziyareti 7akar pazar ziyareti 6akar pazar ziyareti 5akar pazar ziyareti 4akar pazar ziyareti 3