Ahmet Ziya Akar, Bekirpaşa, Sarıcalar, Çaykışla, Şeyhköy, Horozlar, Pirahmetler, Nakışlar mahallelerine yaptığı ziyaretlerde vatandaşların sevgi seline cevap verdi. 
Bir akşamda 7 mahallede vatandaşlarla bir araya gelerek Erenler İlçesine adeta çıkarma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, “Biz her zaman olduğu gibi yine vatandaşlarımızın yanındayız. Gerçekleri anlatmaya, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Onlardan isteğimiz de bizlere inanmaya ve güvenmeye devam etmeleri. Görüyoruz ki Erenler İlçemiz de 14 Mayıs’a hazır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak milletimize verdiğimiz güven katlanarak artmaya devam ediyor. Hepsinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. 
mhp_akar2
Gittiği mahallelerde coşkuyla karşılanan Ahmet Ziya Akar, vatandaşların kendilerine gösterdikleri teveccühe karşılık mecliste haklarını sonuna kadar savunma sözü verdi. Sakarya için çalışacağını belirten Akar; “Sakarya emin olsun, kendi içinden birini meclise gönderecek. Ben de Sakaryalı bir kardeşleri olarak onlar için çalışacağım” dedi. 

mhp_akar3

mhp_akar4

mhp_akar5

İYİ Parti Başkanlık Divanı toplandı İYİ Parti Başkanlık Divanı toplandı