AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve yönetiminin ziyaretinde esnafın sorunları ve talepleri üzerine fikir alışverişi yapıldı.

"TEŞEKKÜR EDİYORUM"
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve yönetimine ziyareti için teşekkür eden Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Sorunlarımıza içtenlikle yaklaşan, esnafımızın istek ve beklentileriyle her zaman olduğu gibi yakından ilgilenen İl Başkanı Yunus Tever ve değerli yönetim kurulu üyelerine, esnafım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.  

ak_partiden_bakkallar_odasi_ziyareti1
"SORUNLARIMIZI İLETME İMKANI BULDUK"
Başkan Akdardağan, “Sakarya’nın en büyük esnaf ailelerinden olan bakkallarımız başta olmak üzere esnafımızın çözüm bekleyen sorunları ve talepleri bellidir. Odamıza yapılan bu anlamlı ziyarette iktidar partisinin değerli mensuplarına esnafımızın beklentilerini ve çözüm bekleyen sorunlarını iletme imkanı bulduk. Esnafımızın istekleri ve sorunlarının çözümünün takipçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

AK Parti İl Başkanı Tever ise, Başkan Akdardağan ve yönetimine yeni dönemlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak misafirperverliği için teşekkür etti.

Öte yandan Başkan Tever, esnaf ve sanatkarların sorunlarıyla ilgilenmeye, taleplerini karşılamaya ve desteklemeye devam edeceklerini söyledi.