AK Parti’de teşkilatları, 'Türkiye Yüzyılı'na hazırlamak için başlatılan eğitim atağının üçüncü dönemi bu hafta sonu Sakarya’da başlıyor.

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca bu hafta sonu Sakarya’da düzenlenecek olan eğitimlere il ve ilçe yöneticileri başta olmak üzere tüm teşkilat mensupları katılacak. Siyasal iletişim ve yeni medya alanı başta olmak üzere dört farklı başlıkta eğitimler gerçekleşecek. 

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, teşkilatlara yönelik eğitimin ayrıntılarını paylaşarak “Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganı ile tüm teşkilat mensuplarını kuşatacaklarını belirtti.

ak_parti_teskilat_akademisi_basliyor (2)
"EN GÜÇLÜ DESTEĞİ SAKARYA'DAN VERMEK İSTİYORUZ"
İl Başkanı Tever, “Eğitim programının hedefi Sakarya’mızın tüm ilçelerindeki yaklaşık bin 500 görevli teşkilat mensubumuzun motivasyonunu, inancını, özgüvenini ve aidiyetini yükselterek önümüzdeki önemli sürece hazırlamak. Gerçekleştireceğimiz eğitim faaliyetleri kapsamında, üç kademe il ve ilçe yönetimlerimizi programa alıyoruz. Teşkilat Akademisi adını verdiğimiz eğitimleri daha önce iki kez şehrimizde gerçekleştirmiştik. Bu üçüncü dönemi olacak. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da yakından tanıdığı isimler tarafından veriliyor. Bu hafta sonu eğitim içeriğine bağlı olarak, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Serdar Çam, Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, Gazeteci ve Yazar Ekrem Kızıltaş ve Cihangir İşbilir’i dört ana ders başlığında Sakarya’mızda misafir edeceğiz. AK Parti, yeni yüzyıla, 'Türkiye Yüzyıl’ınagüçlü bir şekilde hazırlanıyor. Eğitimlerimizin ana konsepti Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 'Türkiye Yüzyılı' vizyonu üzerine olacak. Önümüzde çok önemli bir seçim süreci var. Tüm teşkilatlarımız sahada tam odak çalışıyor. Bu eğitimler ileteşkilatlarımızı daha da hazır bir hale getirerek, motivasyonlarını ve özgüvenlerini daha da yükseltmeyi arzuluyoruz. Seçim sürecine planlı ve iyi bir şekilde hazırlanarak Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği Sakarya’dan vermek istiyoruz” ifadelerine değindi.

Serdivan’da yılın son meclisi toplandı Serdivan’da yılın son meclisi toplandı

ak_parti_teskilat_akademisi_basliyor (1)